Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Több vas tablettát vettem be...

Több vas tablettát vettem be a napi adagnál, ártottam magamnak és a babának?

Figyelt kérdés
Még 3 napom van szülésig. A neo ferro folgammát szedem ,napi 3x1 szemet. Be van állítva a telefonom mikor a gyógyszert kell bevennem és én kinyomtam ,de nem emlékeztem rá hogy be vettem e a gyógyszert. (De lehetséges ) Ha bevettem és utána megint, akkor a napi 3 helyett 4 ettem. Szerintetek ezzel ártottam magamnak és a babának??? ( Így a terhesség vége felé feledékenyebb lettem )
2015. júl. 31. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

a szervezetben csak a tartósan magas vasszint és hosszú távon tud káros lenni, értsd 20-30 évek távlatában

az, hogy talán egy szemmel többet bevettél, nem gond.

2015. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a babád Iron Man-ként fog megszületni, világító izével a mellkasán.
2015. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 10-et vettél volna be is raktározza a máj a felesleget, ne aggódj. Te pedig gondolom amúgy sem poénból szeded szóval rosszul nem jött az a negyedik szem sem.
2015. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!