Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lágyéksérvevel lehet hüvelyi...

Lágyéksérvevel lehet hüvelyi úton szülni?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok és lágyéksérvem lett.a dokim elküldött sebészhez ő azt mondta hogy nyugodtan szülhetek,de azért figyeljem hogy változik e.fekve nem látszik csak.ha felállok meg inkább nap végére.de szoktam érezgetni kicsi nyomást.

Valaki szült sérvel?



2015. aug. 2. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, velem ugyanez történt, azzal a különbséggel, hogy már 28 hetesen kijött a lágyéksérv. Ha sokat mászkáltam, akkor a nap végére diónyi lett és fájt, ha pihentem, akkor szépen visszahúzódott. Én még dolgoztam, úgyhogy a sebész javaslatára táppénzre mentem, hogy többet tudjak piheni. Ő is azt mondta, hogy ettől még nyugodtan szülhetek természetesen, a nőgyógyász is ezen a véleményen volt, egyedül a háziorvosom riogatott. Végül császár lett, de nem emiatt (11 óra vajúdás után már tolófájások közepette sem tűnt el méhszáj teljesen és a baba feje sem állt tökéletesen ... ). A sebész azt mondtam, hogyha a szülés után is megmarad a sérv, vagy kiújul, akkor menjek vissza hozzá, de hála Istennek, eddig még minden rendben van :) Most lesz két éve, hogy szültem, de semmi gond ilyen téren! Könnyű szülést neked!
2015. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!