Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alacsony hemoglobin szint...

Alacsony hemoglobin szint (99) a héten császároznának csütörtökön kell befeküdnöm, mit fognak csinálni? Fel tudom pár nap alatt pumpálni? Igy nem fog meg műteni? Eddig jo volt a vérképem. De, most Ennyire alacsony lett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes, ha az orvosod beleegyezik (!!), akkor szájon át szedhető vastabletta. De mindenképpen kérdezd meg az orvosodat, mert nem tudom, hogy terhesség alatt nem okozhat-e gondot a túlzott vasbevitel, vagy nincs-e olyan alapbetegséged, aminek árthat.
2015. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tőle jövök ő mondta,hogy alacsony azt mondta ilyen értékkel ő nem fog megműteni mert nem szedem a vasat,pedig szedtem....nem tudom kb 2 hete elkaptam egy,jo kis hasmenéses hányásos vírust es ügye a vas a belekben oldódik fel Állítólag,lehet attól,csappant volna meg???4 nap alatt növekedhet az érték???
2015. aug. 3. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket mind TŐLE kellene megkérdezni. Ő ismeri az eddigi laborértékeidet, ő vizsgált és ő végzett orvosit. Mi nem.
2015. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utálom az ilyen bunkó lekezelő embereket,ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre miért olvastál bele,gondolom,hogy vannak ilyen emberek akik azokat a kérdéseket keresik,hogy bele tudjon kötni...
2015. aug. 3. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármivel sikerülhet annyira feljavítani. 1-2 adag vénás vastól vagy B12 szuritól ne várj csodát (ezeket szokták ilyen értéknél alkalmazni, de csak hosszabb távon működik). A műtét előtt úgyis levesznek még egy vérképet. Ha akkor is alacsony lesz, akkor esetleg transzfúziót fogsz kapni a műtét előtt vagy utána.
2015. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!