Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akiknek a szülés...

Kismamik akiknek a szülés előtti hetekben alacsony lett a hemoglobin szintetek? Hogy alakult a szülés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az mindig alacsony volt. Ezért tudatosan gyúrtam rá, szedtem a tablettát. (igaz, kevesebbet, mint amennyit a doki felírt.) Én kevés trombocita számmal mentem szülni, semmi bajom nem származott belőle. HA kevesebb a vasad, a tejbe is kevesebb megy át és a baba vashiányos lehet.
2011. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát 35 hetes vagyok eddig nagyon jó volt az eredmény a tegnapi vizsgálaton viszont mondta a doki hogy nagyon alacsony!Ma kell mennem a gyógyszeremért, csak mondták hogyha nem javul a szülésig akkor lehet császár lesz mert nem szabadna sok vért vesztenem!Meg jobban aggódok a baba miatt
2011. márc. 17. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!