Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Két hete szültem. Az első pár nap nagyon nehéz volt, de aztán sokkal jobban éreztem magam. De az utóbbi két napban azt vettem észre, hogy egyre többet, és egyre jobban szédülök, illetve egyre intenzívebben súg a fülem, és úgy érzem semmi erőm, legszívesebben egész nap csak feküdnék. Mi lett velem? Más is volt így, hasonló tünetekkel?

2015. aug. 3. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivagy merülve, kérj segítséget! 6 hétig nyugodtan feküdhetsz és pihenhetsz, a kutya nem fog megszólni! Ha meg mégis akkor szégyelljék magukat! Nem kell megváltanod a világot! Nem kell mással foglalkoznod csak a babával és magaddal! A többieket nem kell körbeugrálnod, kiszolgálnod, mosnod, főznöd, takarítanod! Segítsenek! (Ha vannak!)
2015. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem vérszegénység miatt voltak ilyen tüneteim szülés után. (5 hónapos a kislányunk)

Mióta szedem a vasat nincs gond.:-)

2015. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit lehet munkát,mellőzz és javaslom hogy vasat/ vagy multivitamint szedj,ha ne szedsz! sok folyadék és ne felejts el enni rendesen! -ez mind okozhatja! - Mielőbbi jobbulást és jó babázást!, jó egészséget Nektek :-)
2015. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem ittam eleget, azért szédültem sokszor. Próbálj meg többet inni, és aludj mikor a baba alszik.
2015. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!