Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Velem nem tudom mi történik?...

Velem nem tudom mi történik? Tegnap szépen rendszeresen jöttek az erős menstruációs fájások 36-38 percenként. Éjszaka viszont ritkultak.

Figyelt kérdés
Egész éjjel volt vagy 5 kb. Ma meg nagyon össze vissza jönnek. Teljesen rendszertelenül. A nyákdugóm elment a tegnapi nap, és éjjel folyamán. Szerintetek mikor lesz ebből baba? VAgy majd hirtelen rám jön? Menni szeretnék már én is szülni. Holnapra vagyok kiirva, és megyek nst-re ha addig nem történik semmi.
2014. jún. 12. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
front van.ha holnapra vagy kiírva kéne nézzenek magzatvizet is.az beindíthatja.mielőbbi babázást és könnyű szülést!! :)
2014. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig sem hatottak ránk a frontok. De remélem mivel az idő is eljött, igy lesz valami. Köszi szépen!
2014. jún. 12. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én két hete vagyok nyákdugótlanul, vannak szépen rendeződő 5 perceseim, de pár óra múlva elmúlnak, a méhszájam 1 hete bő 1 ujjnyi, amniot nézni akartak kedden, de inkább péntek lesz belőle. Szóval kitartás.
2014. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!