Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyet gátmetszés után mennyire...

Ilyet gátmetszés után mennyire lesz kellemes biciklizni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónappal szülés (gátmetszés) után ültem fel először, semmi gondom nem volt :)
2015. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát azt majd te tudod megmondani csak.

Én gátmetszés után hónapokig nem szivesen ültem kemény felületre, de guggolni sokáig egy évvel később sem jó érzés - mondjuk az inkább hüvelyfal nem a gát miatt van már.

A gátmetszés varratszedés után (6hét körül) nagyon megkönnyebbül amúgy, akkor kezd el visszaalakulni rendesen, ha már nem húzza vissza a varrat és pár hét után a gátseb igazából szerintem m nem problémás, a belső szövetek trükkösebbek.

2015. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyivel utána?
2015. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyet gátmetszés? Az micsoda?


Én első szülés után kb 3 hétig nemtudtam ülni, nemhogy bicajozni :) Második után pedig mintha nem is szültem volna, abszolut nem is fájt (mondjuk az első szülés az hosszú fájdalmas volt, a második pedig rövid és könnyű). Harmadik gyereknél meg nem volt gátmetszés.

2015. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 5 héttel már nem volt gond vele.
2015. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hajnal egykor szültem, az ebédet már ülve ettem, a sógornőm, aki az újszülött osztályon dolgozik, nem akarta elhinni, bár mondta, hogy a dokimat szokták dicsérni. Én biciklire szülés után három hónappal ültem, bírtam volna szerintem korábban is, csak akkor nem volt rá szükség. Semmi gondot nem.okozott. Kisgyerekként volt egy sérülésem, akkor is varrták a hüvelyem, gátam, nah akkor hónapokig nem ültem biciklire, az a hegem sokkal rosszabb volt, évek múlva is fájt. Sok mindentől.függ. Mondjuk én a teherbeesés előtt már intimtornáztam, főleg a gyerekkori sérülés miatt, terhesség alatt is, és a szülés napján is jött a gyógytornász és mutatta a gyakorlatokat, amiket szépen, lassan.elkezdhettem a szülés után 12 órával.
2015. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!