Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült már, vagy fog szülni...

Ki szült már, vagy fog szülni mostanában a Margit kórházban? Szülőszobával, kórteremmel kapcsolatos jó/rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés

dokim van de nem tudom kell e szülésznőt is fogadnom?



32 hetes kismami :)


2015. aug. 4. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Körzetileg oda tartoztam volna, meg is néztem, de én máshová mentem, mert nem tetszett, hogy apa ugyan bent lehet szülésnél, de aztán napokig csak az üvegajtó mögül nézegetheti a babáját, meg sem foghatja. Nekem ez kegyetlenségnek tűnt, olyan helyet kerestünk, ahol nem veszik el apától sem napokra a kisfiát. Amúgy tisztának egész tiszta volt, láttam rosszabbat is. A szülésznő szerintem fontosabb, mint az orvos. Az legfeljebb a kitolásra fog odamenni, de hogy ki tartja benned a lelket végig, az nem mindegy.
2015. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A baratnom 3 honapja sszult ott. O meg volt elegedve viszont tenyleg nem foghatta meg a babat apuka. Bent lehetett vele a baba vegig kiveve furdetest. 2 masik lannyal volt egy szobaban. Tobbivel nem volt gondja a kaja mint mas korhazban.

Korzetileg en is ide tartoznek de en is amiatt nem fogok itt szulni amiert az elso valaszolo. Apa kerek perec megmondta hogy nem lesz az hogy o 3 napig nem foghatja meg a babat

Evvel egyetertek. Igy inkabb visszamegyeknoda szulni ahol az elso fiamat szultem anno.

2015. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
apuka benn lesz elvileg szülésnél és úgy hallottam utána odaadják neki is pár pillanatra....na meg ha a fizetős szobát választod ott is veled lehet apuka a picivel együtt
2015. aug. 4. 13:12
 4/12 A kérdező kommentje:
egyébként én is egyetértek veletek... de ezért nem szeretnék kórházat váltani végig ide jártam terhesgondozásra, és már nincs olyan sok hátra...
2015. aug. 4. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Váltani bármikor lehet. Csak egyszerűen nem mész többet, és keresel mást. Nem egy nagy ügy. Ismerős szülés előtt egy héttel váltott, mert nem bírta a feszültséget, amit az orvosával szemben érzett bizalmatlansága okozott. Nem bánta meg, sőt.
2015. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

én nem vagyok olyan bátor hogy váltsak,persze ha lenne rá nyomós indok megtenném! de eddig nem voltak kellemetlen tapasztalataim a gondozások során.

De most hogy közeleg a nagy nap egyre inkább foglalkoztat a téma főleg a szülés körül, hogyan zajlik meddig fog tartani,fájni fog e? (biztosan fog) egyszóval be vagyok sz..va:)

2015. aug. 4. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Én pár éve ott szültem. Meg voltam elégedve. Nem volt saját szülésznőm, de akikkel találkoztam mind kedvesek voltak. Szülőszoba jó, tágas, férjem végig bent lehetett.

Utána amíg bent vagytok, addig a látogatók az üvegajtón keresztül nézhetik meg a babát, sajnos ez alól az apuka sem kivétel, de hát valamit valamiért. Ugyan van fizetős szoba, de oda meg bejár boldog-boldogtalan, és néha elég bunkók (bebámulnak a többi szobákba is meg ilyenek)

2015. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem irtuk hogy valts korhazat. Csak a sajat velemenyunket irtuk le.

nyilvan mar tudod egy ideje h nem foghatja meg apuka a kicsit csak szules utan. A dizetos szobat pedig elore nem lehet lefoglalni csak ha epp akkor szabad amikor neked kell.

Ott viszont mas.

En szemelyszerint orultem hogy van ket masik anyuka akivel beszelgethettunk vagy ha pisilni kellett addig rabizhattam 2 percig. Ezen kivul elso babaskent jo tanacsot kaptam az egyikuktol aki mar a harmadikat szulte.

2015. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi kommenteket

továbbra is várom a saját tapasztalatokat és hátha akad egy két velem egy idős kismami ki odajár

2015. aug. 4. 14:33
 10/12 A kérdező kommentje:
én is első babás vagyok és természetesen minden tanács jól jön sőt..! gondoltam hogy nem egyszerű bejutni az 1 ágyasba,nem is biztos hogy megtehetném, de azzal egyetértek jobb ha van mellet valaki főleg ha az a valaki tapasztaltabb nálad és esetleg tud segíteni
2015. aug. 4. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!