Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire "kismamabarát" a...

Mennyire "kismamabarát" a zalaegerszegi kórház?

Figyelt kérdés
Gyakran gondolkodom el ezen,bár majd január elején várható a picikénk...Mégis szeretnék kicsit infót gyűjteni,tapasztalatokról olvasni...Köszönöm!
2008. szept. 5. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia a kisbabáddal együtt lehetsz de készülj fel nem mindenki olyan rendes bár énnekem csak jó tapasztalaim vannak de van akinek nem.Aranyosak kedvesen megmutatnak mindent ha az egyik nem is a másik biztossan.Egyetlen egy dolog nem tetszett,hogy az apukája sem láthatja a babát :( csak a monitor marad neki ez szerintem nem fair.Hiszen a legfontosabb,hogy megismerje őt is.Üdv
2008. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak rosszat hallottam a zalaegerszegi kórházról, hál istennek nem ott kellett szülnöm!:-)
2008. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


én nem sok jőt hallottam róla,ha teheted inkább szülj szombathelyen, ott alternativ szülőszobák vannak,a legjobban felszerelt a környéken.

2008. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!