Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a zalaegerszegi kórház...

Milyen a zalaegerszegi kórház szülészete?

Figyelt kérdés
Milyenek az orvosok?Bababarát?
2008. okt. 26. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egyszóval akarom jellemezni:SZÖRNYŰ

Ha jól tudom,megszabadultak az otromba tahó modorú osztályvezető főorvosuktól,de nem tudom,hogy azóta javult-e a helyzet.Én 3,5 hónapja szültem a harmadik gyerekem itt,de ha tehettem volna nem itt szülök.Ha orvost fogadsz,a pénzedért talán normálisan bánik veled,csak jól a zsebedbe kell nyúlnod.Egyébként a morál hihetetlenül a béka segge alatt van ebben a kórházban.Nagyon kevés itt a normális orvod és nővér.A kismamákkal úgy viselkednek,mintha valami ostoba ész nélküli tárgyak lennének.

Nagyon körültekintően válassz orvost,persze ha akarsz.Kérdezz meg tőle mindent,sajna nem nagyon szeretik,ha sokat érdeklődik a kismama.

Minél kevesebb idejét rabolja a dokinak,és minél többet fizet,annál jobb páciens.

Az egyetlen jó a rooming,de ne várj túl sok segítséget,mert elvétve találni egy normális csecsemősnővért.

2008. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

melyik városban laksz? mert ha teheted akkor inkább utazz kicsit többet,és menj szombathelyre, a szülészeti ambulancia előtt le a kalappal,az összes szobája alternativ stb...zegiről én is csak rosszat hallottam

2008. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Keszthelyen szültem 6 hete, ha nem vagy megelégedve a zeg-i kórházzal menj ide, nagyon szuper volt minden, én elégedett vagyok vele!
2008. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!