Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már babátokkal a...

Voltatok már babátokkal a zalaegerszegi kórház gyerekosztályán?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, jövő héten mennünk kell. 4 hónapos. Milyenek az osztályon dolgozók?
2010. jan. 21. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Őszinte leszek,szerintem átlagosan viselkedtek.Úgy értem, rendesen végezték a munkájukat,de nem voltak sem bűbájosak,sem az ellenkezője.

Naponta többször jöttek,megnézték a kicsit,elvitték a szükséges kezelésekre,vizsgálatokra.Mi kettesben tudtunk lenni a babával egy fizetős szobában.Ez egész más,megváltoztatja az egész ottlétet.Ha van lehetőséged,akkor mindenképpen érdeklődj arról,hogy van-e szabad kórterem,mert így éjjel-nappal a babáddal lehetsz!

2010. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk, amikor a babám 3 hónapos volt. 3 éjszakát, 4 napot voltunk benn. Saját szobánk volt, külön babafürdőszoba.

Mivel ott voltam vele, nem "zaklattak" minket. Csak vizitkor jöttek be, meg akkor, ha vizsgálatra kísértek.

Nekem egyébként szimpatikusak voltak a nővérek és az orvosok is. Segítőkészek és alaposak voltak véleményem szerint.

A környezet szép, így elviselhetőbb az ottlét.

2010. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, igen! Valóban érdemes lenne előre érdeklődnöd a fizetős szoba iránt, akkor ott is aludhatsz rendesen és nem csak egy széken. A "két gyerek + két felnőtt" szobák valamivel olcsóbbak, de a miénk (egy baba+ egy felnőtt) sem volt drága. Kapsz napi 3-szori ellátást is akkor.
2010. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hiába érdeklődök, ha menni kell, nincs mese. Most várok egy eredményre, attól függ minden. Mindenképpen jó lenne vele lennem, mert még szopizik. Hát azt meg nagyon nem szeretném, ha a széken gubbasztanék egész nap. Majd meglátjuk. Köszi nektek!
2010. jan. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!