Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti vállalnátok a programozott...

Ti vállalnátok a programozott császárt, hogy ne karácsonykor szülessen a baba?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm született karácsonykor, ők mondták hogy milyen rossz nekik és rossz lesz a gyereknek is, nem lesz soha egy normális születésnapja.


Ti emiatt vállalnátok a császárt?

Én nagyon óczkodok tőle, úgy gondolom hogy ha császár is lesz a vége, induljon be a szülés amikor a "baba akarja" (kivéve ha eü indok van rá, akkor nem gondolkoznék én sem).

De értem az ő logikájukat is, karácsony előtt-után mindenki mindig elfoglalt, tényleg nehéz lesz neki saját szülinapot ünnepelni.


Egyenlőre december 24-re vagyok kiírva.


2015. aug. 5. 09:36
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként volt már egy hüvelyi szülésem, akkor minden rendben volt, a mostani terhességemmel sincs semmi gond, tehát egészségügyi indok nincs a császárra.
2015. aug. 5. 09:37
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem vállalnék.
2015. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
nem
2015. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak emiatt biztos, hogy nem, ha amúgy enm indokolt. Szerintem nem baj, ha karácsonykor van a szülinapja, szerintem vagány :) Unokaöcsémnek karacsony előtt 2 nappal van, mindig megünnepeljük a szülinapját is külön. De ha aznap van is meg lehet ünnepelni külön, és milyen szép, hogy a Jézuska hozza :)
2015. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget, már ne is haragudj. És mégis mikor lenne a császár? Mert sokkal hamarabb nem lehetne, és előbb utóbb ugyis az lenne, tehát ugyis közel lenne a két ünnep.
2015. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az utolsó mondat félre ment. Szóval mindenképp közel lenne a két ünnep. Keressetek úgy nevet, h a névnapja nyárra essen.
2015. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom, nem akarom elhinni, hogy egy értelmes ember még csak fontolóra is vesz ilyesmit.
2015. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Viccnek is rossz. Ki van zárva.
2015. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Két császárom volt, ha tudnék simán szülni csak emiatt meg sem fordulna a fejemben a császár.


Egyébként a szülések nagyobb része nem a kiírt napon indul meg, nagy eséllyel nem 24-én születne amúgy sem.

Tagja voltam egy 15 fős fórumnak, a kiírt napon 1! anyuka szült meg, 1-nek pedig akkor indult meg, de másnapra lett meg a baba. A többiek vagy a kiírt napjuk előtt, vagy utána szültek pár nappal.


Ja és én pl. a lányom névnapjára voltam kiírva, ő négy nappal előbb született, így ennyi van a szüli és névnapja között. Nem akartunk másik nevet adni neki, mert ez tetszett a legjobban és sajnos ennek a névnek csak egy névnapja van.

2015. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt! Még az ötlet is morbid, főleg, hogy volt már hüvelyi szülésed. És mi van, ha karácsonykor születik? Semmi.
2015. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!