Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudtok, nekem jó és megfizethe...

Tudtok, nekem jó és megfizethető magán nőgyógyászt mondani?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent a megfizethető és az ország melyik részén élsz?
2015. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudok egyet Győrben és egyet Gyulán. Melyik érdekelne? :D
2015. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán tudok. Talán ki kellett volna írnod, h hol élsz, nem??
2015. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván Budapest, ők szoktak azt hinni, hogy a falujukon kívül más hely nem is létezik -tisztelet a kivételnek
2015. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bp.: Dr. Csatlós Éva, a SOTE I.-en és a Dél-Pestiben is dolgozik, magánrendelése van a 20. kerületben és Dunaharasztin.

UH 12 000 vizsgálattal, terhesgondozás 5000 / alk., nekem a császár 100 000 volt

2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a győri? Ki az és mennyi a tarifája?
2015. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Győri: tarifát sajnos nem tudok, már rég volt, mikor nála szültem: dr. Mika Péter - fiatal, normális, szakmailag is rendben van

Akihez semmiképp ne menj (pedig sokan ajánlják): dr. Fekete Zoltán (van egy barátnőm, aki dolgozott vele - szétkürtöl rólad mindent a kórházban - pl. milyenre vagy borotválva, ha ne adj isten összevérzed a ruháját, akkor szidja az összes rokonodat, stb)

2015. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Győrben én is Mika Pétert ajánlom. Engem miómával műtött és nagyon hálás vagyok neki.
2015. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!