Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ismer valaki megfizethető...

Csacska94 kérdése:

Ismer valaki megfizethető áron c++ tanárt mondani? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

Második féléves vagyok egyetemen, és c++-t tanulunk. Ebben a félévben az öröklődés, mutatók, konstruktor, destruktor, dinamikus memóriakezelés,... témaköröket vettük.

Mostanra eljutottam a mélypontra. Beadandót kell csinálnunk öröklődéssel, egy számláló és egy kiválasztó widgetet.

Nagyjából értem a dolgokat, amiket vettünk, de egyszerűen nem áll össze. Nem tudom, hogy álljak neki. Még 1 HÉT van a leadásig, és ezért SÜRGŐS lenne a dolog!

Kérem, aki tud magántanárt vagy esetleg segíteni, az írjon!



2015. ápr. 12. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A következő van: Meg fogsz sértődni, pedig nem sértésnek szánom. Száz tanárt is kereshetsz, és nem fogod olyan jól megérteni, mintha leülsz, és magadtól kierőlködöd egyszer.


Ezzel most azt akarom sugallni, hogy garantáltan nem foglalkoztál vele eleget (az is lehet hogy semennyit),

ha jelenleg nem megy egy widget sem.


1 hét van hátra. Minden nap programozzál, és ne "tanárt" keress, aki helyetted megoldja a házidat! Ha valamit konkrétan nem értesz, ott a daniweb a stackoverflow és barátai... kizárt, hogy ne találj rá fórumon a probléma megoldására. Sok sikert!

2015. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valóban.

Ilyenkor nem tanár kell, hanem leülni és az első órától kezdve minden példafeladatot megoldani önállóan.

Ha ezzel meg vagy sem fogod tudni, hogy csináld meg, de pont ez a lényeg.

Elkezded és menet közben ahogy az akadályokkal találkozol ki fog alakulni.

2015. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy legalább annyit írhatnál, hogy melyik városban keresel tanárt vagy valami...
2015. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a gyakvezetővel beszélnék a helyedben. Hátha ő, vagy valamelyik kollégája tud segíteni.
2015. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, többet ér ha leülsz és megpróbálod. Az első órától kezdve old meg szépen az összes feladatot, amit vettetek. Ha nem tudod rá a megoldást, akkor kezd el gépelni azt, ahogy órán oldottátok meg. Értelmetlennek hangzik, de hidd el, közben rád fog ragadni a logikája.


Össze fog állni a kép a végére. Én is emlékszem, amikor az első kötprogot írtam, ami OOP-vel kapcsolatos. Lövésem se volt, éreztem, hogy hogyan kéne, de mégsem tudtam. De sikerült (és azóta ebben dolgozom).

2015. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor mi foglalkoztunk a c++vel, nem is vettünk semmiféle widgetet.

Számláló? Az milyen számláló? Egy visszafele számláló? Vagy egy pl. pozitiv számokat számláló?


Segíteni nem nagyon tudok, de amúgy mennyit foglalkoztál a kérdéssel? Ha mélyponton vagy, akkor gondolom foglalkoztál vele, csak volt,hogy beleütköztél egy problémába és hiába próbáltad megoldani, egyszerűen nem, meg úgy se, a kedved meg elérte a nullát.


Teljes megoldás kell, vagy elég, hogy ha csak elkezded?

2015. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!