Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel nem rendelkezem jó...

Mivel nem rendelkezem jó génekkel, így csak úgy szeretnék gyereket, ha kislány lesz. Lehet vhogy befolyásolni, hogy lány legyen?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek ezt még ne mmondtam, de már közeleg az időpont...


28/F


2015. aug. 6. 14:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2015. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

mondok egy fordított példát. nálunk a családból a nőknek lapos (de tényleg az a pasis) mellük van. anyumnak is, a húgának is, mindkét mamámnak, a dédimamámnak (akit ismerek). két unokatesómnak is. Nekem meg normális C-s méretem van ami átlag, de az összes női családtagoménál nagyobb. ennyiből anyám is mondhatta volna, hogy hát ő nem akar lányt, mert tuti kicsi melle lesz.

a genetika olyan rafinált, hogy ük és ükük szülőtől is örökölhetünk úgy is, ha az a gén végig lappangott. Aztán meg ott van a mutálódás lehetősége is. Pl. nálunk volt az az eset, hogy az apa 0-s vércsoportú volt, az anya AB-s. Elvileg az A is és a B is domináns, a gyerek ilyenkor csak A vagy B vércsoportú lehet + recesszíven hordozza a 0-t. Ehhez képest a lány 0-s és kiköpött apja. Valami "hiba" volt a dologban, mert nem érvényesült az A és a B hatása. Előfordul, hogy valami rendellenesen öröklődik át és akkor a másik szülő jó génje veszi át az irányítást, hogy a szervezet rendesen működni tudjon. Egy genetikus tudná ezt jobban elmagyarázni.

2015. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát ezért felesleges ennyit aggódni.

Oké, nem vagy magas, ezt aláírom, de nem is vagy annyira törpe. És van barátnőd, babát terveztek. Te is megtaláltad a párodat.

Én 175 cm vagyok (nő) és egy nagy szerelmem pár cm-rel kisebb volt nálam. Tehát ő is a 170-hez közelített. És? Annyira szerettem, hogy nem ez egyáltalán nem érdekelt.

A péniszméret meg nem öröklődik egyáltalán!!!!

Viszont a 14-15 egyáltalán nem is kicsi!!!!!!

Szóval nyugi :)

2015. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Párom is alig több mint 170cm. A nagyfia már most közel 2m, pedig csak 18 éves.
2015. aug. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én 165 vagyok, a párom 160, a kisfiunk három hónapos. Nem sajnáltatni kell magad, meg nyafogni, hanem élni az életed. Te is megtaláltad a párod, a fiad is megfogja.
2015. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!