Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normalis ha a 8. honapban...

Az normalis ha a 8. honapban mocsokul faj a derekam meg a hasam lennebb van? Meg faj a hasam altt is nagyon?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális, bár kicsit korai.
2015. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 19. héten is ugy fájt már a derekam, hogy mozdulni nem tudtam. Pedig semmi hasam nem volt még akkor.
2015. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fel a fejjel, már egy hónapod van a szülésig! Lejjebb csúszott a terhed, van ilyen ez nyomja az alsó berendezést, (hólyagot). A derekadat is, a teher húzza! beszélj a szülészeddel v házi orvosoddal és pihi-.
2015. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a 7. hónapban járok, harmadik terhességem. Az első kettőnél csak az utolsó 2-3 hétben volt ilyen, de most, hogy ikreket várok, már 1 hónapja nincs alvás, a hasamtól nem tudom összetenni a combjaimat, olyan lent van, a derekam és a medencém pár perc hátonfekvéstől le akar szakadni. A has lehet lentebb, a lényeg, h mennyire bírja ezt a méhszájad. Szóval együtt érzek veled!!!
2015. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!