Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3hónapja szültem. Nagyon...

3hónapja szültem. Nagyon hullik a hajam. A hormonok okozhatják? Mit lehet tenni? Nem szoptatok pedig.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez normális. Szedj vitamint. Én Forcapilt és Revalidot is szedtem, de a legjobb egy olcsó DM-es Das Gesund nevű vitamin. A dobozon egy hajszál van.
2010. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szikra veronika ***** válasza:
Bocs hogy belekérdezek, de az ie szedheti aki szoptat még?
2010. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott, reggelente csomóstól volt a párnán. Én akkor levágattam rövidre, mert azt mondták minél hosszabb, annál jobban hullik. Nem tudom ebben mi az igazság, de nekem jobb lett.
2010. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem még terhesség előtt hullott a hajam elég rendesen és a sógornóm javasolta a Kálcium és kovaföld kapszulát. Elég sokat segített. DM-ben lehet venni, kék dobozos, 60db kb. 1500-2000ft. 2 héten belül szülni fogok és szerintem megint szedni fogom, mert újra hullik a hajam.
2010. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Áááá ne is mondd.! Minden tiszta haj!!!!Hajmosásnál pedig azon csodálkozom, hogy még marad hajam. Nem szedek vitamint, de azt hallottam, hogy nem is oldja meg a problémát, mert ami terhesség alatt 9 hónapig nem hullott ki az kihullik most kamatostól :S
2010. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj,ne is mondjátok! Minden nap rettegek, pedig még nem is kezdett el hullani, de szinte elképzelhetetlen, hogy megmaradjon a hajam. Terhesség alatt olyan gyönyörű lett,mint még soha. Megnőtt majdnem a derekamig, gyönyörű fényes és olyan sok, hogy összekötve majdnem olyan vastag,mint a csuklóm (azért a csuklóm nem túl vastag:), de értitek gondolom. Minden nap összeugrik a gyomrom, ha meglátok néhány hajszálat a párnán.

Gondolom nem lesz ez már sokáig így. Most 3 hónapos a lányom.

2010. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmúlik idővel. Nekem is iszonyatosan hullott, most 1 éves a babám és nem vagyok kopasz :)
2010. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is brutálisan hullik, én 3 hónapja szültem és szoptatok. a szakkönyvek azt írják, hogy az ösztrogén hormonszint drasztikus csökkenése miatt van. Én arra lennék kíváncsi, hogy ezt hogy lehetne ismét növelni a szervezetben? Valami fogamzásgátló esetleg segítet? Van valakinek ilyen tapasztalata?
2010. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem E és A vitamint kellett szednem, az valamennyire segített.
2010. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!