Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor ez hogy van?...

Most akkor ez hogy van? Fogadott doki vagy sem?

Figyelt kérdés

mikor kiderült hogy lehet terhes vagyok felkerestem egy dokit,fogadott is a magánrendelésén és meg állapította hogy tényleg terhes vagyok. De a következő vizsgálatokra már a kórházba hívott amit nem is bántam mert ott nem kell fizetni (ez azért rendes volt tőle). Hozzá jártam/járok mai napig ugyanis még van egy pár hetem szülésig, mindig mondja is ha bármi gond van nyugodtan hívjam.

Nekem ez egyértelmű hogy nála akarok szülni(mivel ő a kezelőorvosom) de szerintetek rá kellene kérdeznem ???


2015. aug. 14. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

És egyszer sem adtál neki pénzt??? érdekes. Még, ha a kórházba hív is, oké, hogy nem kell fizetni, de azért, ha nála szeretnék szülni néha-néha adok neki pénzt, még, ha nem is annyit, amennyit a magánrendelésen adnék.

Ritka jófej doki lehet, ha egyszer sem mondta, hogy menj a rendelőjébe. Ilyet még nem is hallottam!!

2015. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
természetesen adok neki minden alkalommal nyílván nem annyit amit a magán rendelésén kellene de hozzá teszem ezt nem ő kérte szerintem el sem várja tőlem
2015. aug. 14. 11:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és igen tényleg ritka jó fej :)
2015. aug. 14. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a szülést.
2015. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp meg kell ezt vele beszélni, hogy ő is úgy készüljön, hogy te felhívhasd az éjszaka közepén.
2015. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mondjuk ezt nekem minden alkalommal elmondja,hogy ha valami van hívjam!

de ez hogy működik egyébként ha beindul a szülés a kórház hívja a dokit vagy nekem kell?

2015. aug. 14. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azért megbeszelnem vele, az a biztos. Nálunk a kórház értesíti a dokit, nem az anyuka hívja. Bemegy az ember lánya, az ügyeletes megvizsgálja, hogy valóban beindult-e a szülés. Ha igen, akkor felhívják a fogadott dokit. Én az első fiamnál kifogtam egy bunkó ügyeletest, aki el se hitte, hogy szülök, nagy nehezen hívta csak a dokimat. Úgyhogy én megállapodtam a dokival, hogy a másodiknál én hívom, megadta azt a telefonszámát, amin mindig elérhető. De ez nálunk nem jellemző, de én mindenképp ki akarom kerülni az ügyeletes dokit, és ez csak így megy. Kérdezd meg, hogy nálatok, ez hogyan szokás.
2015. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a dokimmal és amikor megbeszéltük a császár időpontját akkor se mondott összeget.

Én megkérdeztem az asszisztenst és ő mondta annyit adok amennyit gondolok mert a doki nem pénzéhes és majd csak varratszedésnél, megmondta mennyit szoktak adni/40e/

Nagyon rendes volt mindennap meglátogatott és rendben volt minden.Amikor adtam a borítékot meg kicsit zavarba is jött.

2015. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményeket!

végül csak rá kérdezek majd hogy ha itt az idő hívhatom e?!

de azt már nem kérdezem meg hogy menyit kér valamennyit úgyis adok neki.

2015. aug. 15. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rà,abból baj nem lehet,mert pl az én dokim konkrétan közölte velem amikor bementem szülni,hogy nem beszéltük meg mit mennyiért,szóval szüljek az ügyeletesnél. Mint kiderült ìgy jàrtam jobban. De azért le voltam forràzva rendesen. Pedig előtte sosem volt bunkò.
2015. aug. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!