Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki császármetszéssel szült,...

Aki császármetszéssel szült, hány napig volt kötés a hasán?

Figyelt kérdés

Múlt hét kedden 08.04-én volt egy hasi műtétem, és még mindig rajta van a kötés, mindennap cserélem.

Nektek meddig volt rajta?

Nem féltél attól, hogy szétnyílik?

Tudom, hogy hülyeség, mert nem fog szétnyílni, de mégis emiatt nem merem szabadon hagyni


2015. aug. 15. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindkét alkalommal varratszedésig vagyis 2 hétig addig cserélve sem volt, víz sem érhette. Első nap kicsit fura volt ahogy hozzáért a naci de ennyi...
2015. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem a varratszedés egy héttel később 08.11-én volt.

Most itthon zuhanyzás után mindig átkötöm, bár azt mondták, itthon még 2 napig legyen rajta kötés és utána nem kell, de nem merek anélkül lenni

2015. aug. 15. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyelőtt volt császármetszésem, a negyedik napon hazaengedtek, akkor még bent hagyott két varratot, mert nem volt egészen oké, de kötés nem kellett rá. Egy gézlapot azért odaragasztottam, hogy ne dörzsölje a fehérnemű. Nem nyílt szét, és nem is a ragasztó fogja összetartani. :)
2015. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 hétig. Ennyi ideig voltam kórházban is, ekkor vették ki a varratot is, kötést már nem tettek rá, mivel teljesen összeforrt már a vágás.
2015. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
A császármetszés utáni 4. napon volt kapocsszedés, 5. napon varratszedés, és akkor annyit mondott a dokim, hogy még kb. 1 hétig maradjon rajta a kötés és ne érje víz. Betartottam és nem volt semmi gondom.
2015. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Tatabánya) már másnap levették a kötést, a varratot egy hét múlva szedték ki.
2015. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4. Nap volt varratszedés, 7. nap engedtek haza és akkor már levehettem a kötést.
2015. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4. napon volt varratszedés, utána tettek rá kötést, de 5. napon már nem kellett. Víz is érhette nyugodtan, mert az orvosom azt mondta, hogy az esetleges fertőzés a műtőben dől el.
2015. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tavaly volt császárom Pécsen. Felszívodó varratom volt a kötést negyedik nap hazamenetel előtt szedték le.
2015. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4. napon volt varratszedés, és akkor levették a kötést.
2015. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!