Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szülni a Semmelweisben...

Milyen szülni a Semmelweisben a felújított szülészet-nőgyógyászaton?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 12:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja lemaradt, hogy Miskolcról lenne szó.
2010. márc. 10. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy szülni milyen, mert én nem ott szültem, de a sógornőm pont egy hete ott szült.

A gyerekágyas osztály nagyon gáz, 1 ágyas szobában volt, de azt szobának sem lehet nevezni. Egy lyuk volt az egész. Csak az ő ágya + a babáé és ennyi. Se egy asztal, se egy szék, de még csak szekrény sem. Ja és fűtése sem volt. Melegvíz csak reggel.

Hát nem tudom. Én a megyeibe szültem 5,5 hónapja, de ha jöttek a látogatók, legalább le tudtunk ülni egy asztalhoz a váróban, ha hoztak ennivalót, az asztalnál meg tudtam enni, de ott 3 szobára jut egy pad és ennyi.

2010. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy elmondása szerint naponta 2 db pelust kaptak, egyet amit fürdés után ráadtak a babára, + egyet délután beadtak. Azt mondták, hogy vigyenek be pelust, meg popsitörlőt+krémet, mert azt nem tudnak biztosítani, csak a köldökápolási cuccot.
2010. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!