Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után erős derék és...

Császár után erős derék és alhasi fájdalom mitől?

Figyelt kérdés

3 hónapja volt a második császárom. Szoptatom a babám, de múlt héten néhány napra megjött.

Tegnap óta fáj a derekam, és ehhez tegnap a hasam is fájt. Olyan középidős fájdalom volt, mindig megéreztem. Erős egyoldali, nyilaló. Kicsit korán lenne a menzeszhez képesg, de gondolom idő kell mire

helyreáll.

Ma is derék és hasfájással keltem. Tompán érzem a hegem mögött belül, néha egy-egy rövid nyilalás az alhasam legalján 2 oldalt, és sokszor érzem ezt a tompa fájdalmat a szeméremdomb mögött is.

Mi lehet ez?


2013. okt. 24. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy beáll a ciklusod: nekem 4 hónappal a császár után jött meg, igény szerint szoptatok és azonnal beállt a 28 napos ciklusom. Az első nekem is jobban fájt, aztán már csak a derékfájás a hangulatingadozás maradt :(
2013. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!