Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi indítja be a szülés? 39....

Mi indítja be a szülés? 39. hétben vagyok magas a vérnyomásom zsibbad mindenem, mivel lehetne felgyorsítani a dolgot?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szex, lépcsőzés, fűszeres csípős kaja, és a hidegfront. Én ezeket hallottam. Nekem még nem hozta meg egyik sem (bár a szexet nem próbáltam) a babát. 40. hétben vagyok. Kitartás!
2008. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a szex mennyi idő után hat:) még aznap, esetleg rögtön, hidegfront van szexeltünk várok..
2008. szept. 8. 07:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.Vegyél egy forró fürdőt,aztán bújjatok össze a pároddal :)Már soktól hallottam,hopgy meghozta a várva várt eredményt...minden jót

32hetes kismama

2008. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítólag akkor hat a szex, ha egyébként is beindulna már, csak picit segítesz. Én a 40. hétben vagyok, ma gondolkoztam rajta, hogy kellene egy kis összebújás, de úgy félek.
2008. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonloan érzem magam,zsibbadok és már görcsölgetek is.Nagyon várom már hogy beinduljon,probáltam a szexet(bár azt a mult héten),lépcsözés(attol csak joslofájásaim lettek amik el is multak),füszeresen,csipösen ettem végig a terhességem allatt(most még 1 jo erös lecsot is ettem),de sajna semmi.B iztam a frontban és a meleg fürdöben de eddig nincs sok hatásuk,hát én ezeket a modszereket hallotam remélem azért neked beválik valamelyik?!Ha valaki ud még irni más modszert az engem is érdekelne!!Mit mondtak neked,ha nem indul meg magátol meddig várnak az inditással,mikor fektetnek be?Remélem már hamar tulleszünk rajta,KÖNYÜ SZÜLÉST.
2008. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szex többnyire akkor hatásos, ha neked is jó... Ennek egyszerű magyarázata, hogy az orgazmus során oxitocyn termelődik, ami ugyebár méhösszehúzódásra serkent. Tehát, mindent bele! :-)
2008. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

dokihoz holnap megyek, a 36. hét óta nem néztek(méhszáj, uh) és nem is mondott semmit meddig vár.

azt hiszem kicsit nehéz orgazmust" produkálni" ekkora testtel:)).nekem nem megy legalábbis.

2008. szept. 8. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!