Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima szülésre készültünk, de...

Sima szülésre készültünk, de lehet császár lesz belőle, ez már komplikációs szülésnek számít? Többet illik adni a dokinak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Te most éppen szülsz? Egyébként igen ha császár lesz akkor nyilván komplikációk lépnek fel. De szerintem nem kell többet adni.
2015. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Nem adnék többet. De alaposan átgondolnám, utána néznék, mennyire jogos az a császár.
2015. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vitatkoznék a dokival, hogy mennyire jogos a császár, mert nem tudom a vajúdás alatt elvégezni az orvosi egyetemet. De jó, hogy a második ennyire gyorsan tanul. És nem adnék többet.
2015. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Gyorsan tanul az ember, ha indokolatlan műtétek során esett át...
2015. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

És mi alapján fogsz szakmailag megalapozott döntést hozni egy amúgy is beszűkült tudatállapotú helyzetben, szakmai végzettség nélkül?


Illetve honnan tudod, hogy a rajtad elvégzett műtétek nem voltak indokoltak, mire alapozod?

2015. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
farfekvéses a babám és ha így marad ezért császároznak,egyébként még nem de ha minden igaz 2 hét mulva szülnék
2015. szept. 4. 11:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már valószínűleg nem fog megfordulni, és valószínűleg indokolt a császár. De majd a 2-es megmondja, akkora szakértő.
2015. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha előre lehet tudni hogy császár lesz akkor nem számít komplikációnak. Azt hittem most szülsz :D
2015. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem sima szülésnek indult, végül sürgősségi császár lett belőle, de ettől függetlenül én nem adtam többet.
2015. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
igen a doki sem bíztatott semmi jóval,vagyis itt arra gondolok hogy esetleg befordulna mostanában,pedig a 35héten még koponyavégű volt de valamiért meggondolta magát.De gondolom ez igy nem jelent komplikációt nem? mert ha igy marad minden bemegyek a megbeszélt napon és kiveszik ...
2015. szept. 4. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!