Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit illik adni a szülésznő...

Zsu Ko kérdése:

Mennyit illik adni a szülésznőnek, ha programozott császár lesz a 2. kisbabámmal? A kórház, ahol szülni fogok, ott a szülésznő is jelen van a császárnál. Tegnap találkoztunk, de nem akart árat mondani. Ő csinálja majd a CTG-t is.

Figyelt kérdés
CTG-nél lesz még jelen. Mennyit illik adni a szülésznőnek, ha programozott császár lesz a 2. kisbabámmal? A kórház, ahol szülni fogok, ott a szülésznő is jelen van a császárnál. Tegnap találkoztunk, de nem akart árat mondani.

2013. aug. 1. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen lesz? És mégis mit csinál? Áll a fejed mellett? Mert mást nem igen tud csinálni...
2013. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam, hogy császárnál adnak pénzt a szülésznőnek. Szerintem inkább valami kis kávét, desszertet, esetleg egy minimális összeget, max 10 ezer, de én nem adnék pénzt, amit csinál, az tényleg a munkája, nem extra időben teszi, stb... A CTG-t is meg kell csinálnia, így is úgy is.

38+5 h km

2013. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nalunk nem volt bent a s.csaszarnal, de a lanyunkkal vegig ott volt es foglalkozott. A ferjemet is o engedte be beoltozve, hogy megnezze, mert elv. nem lehetett volna.

Mindennap jott hozzank, segitett szoptatni es tanacsokat adott.

Tavozaskor megkerestuk, de penzt nem fogadott el, csak a belga csokit. Azzal indokolta, hogy nem dolgozott meg erte.


Baratnom csaszaral szult,.sose nezett ra a szuleszno, bent se volt, de jott tartani a markat, mivel felkertek meg korhazi befekves alatt, hogy legyen a szulesznojuk.

2013. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vajúdás közben döntöttek császár mellett,a szülésznő is bent volt a műtétnél,bár a végén nem láttam,viszont az őrzőben hűségesen ült mellettem pedig nem volt fogadott.

Én 5ezret akartam neki adni,de mivel a vajúdás alatt nagyon rendes volt a párom 10ezret adott neki.

2013. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a vajùdàs közben döntöttek ùgy hogy csàszár lesz,nagyon rendes volt a sz.nôm vègig,a ctg-k a vajúdàs a ccsàszàr ès a mûtèt utàn is odafigyelt ràm.30ezret adtam neki.
2013. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!