Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi ajanlatok? Mit vigyek a...

Mi ajanlatok? Mit vigyek a csomagokban a szulesre? Es mit kotelezo vinni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt kórháza válogatja. A babának ahol szinte mindent adnak. Ennek utána kellene járnod, hogy nálatok éppen mit.

Szülőszobára vagy utána a bent fekvésre vagy kíváncsi?

2015. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nnagyjabol mindenre
2015. szept. 4. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Babaruhák: évszaknak megfelelően, kis sapka, body, rugdalozó amiben haza szeretnéd hozni.

Én magamnak ezt csomagoltam a bőrömdbe (magankorhaz): 3 feher törölköző, 3 keztörlő meretű törölköző, 4 hálóing, két köntös, tena bugyi, gyermekagyas betet, tisztálkodasi cuccok, smink taska es egy szett amiben hazajöttem

2015. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom :-)
2015. szept. 4. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném: Flipflop, es papucs amiben am vagy ott
2015. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk kicsit kevesebb cuccot vittem, mint a második válaszoló. Pusztán azért, mert a férjem minden nap jött be, és ha valami nagyon kellett, akkor hozott, a szennyest, meg vitte.

4 hét múlva szülöm a másodikat, most pakoltam össze a csomagot.

Ami az enyémben van: két hálóing, két melegítő naci, poló (anno a fiamnál is ahogy tudtam átöltöztem, nem szerettem egész nap a hálóinget), kettő törölköző, egy arctörlő törölköző, egy papucs (vízálló), eldobható bugyi 8 db, egy csomag betét, evőeszközök, konyharuha, zsepi, popsitörlő, domestoso törlőkendő, sima pampers törlőkendő, tusfürdő, sampon, testápoló, arckrém, fésű, 2-3 hajgumi és hajcsat, telefontöltő, füldugó (azzal alszom általában), fogkefe-fogkrém, több üveg ásványvíz, kulacs (császár után, fekve jobb belőle inni), mellszívó, melltartóba betét,2 szoptatós melltartó, iratok, újság.

Babának: 6-7 body, 6-7 rugi, egy csomag pelenka, egy csomag popsitörlő, 4-5 textilpelus, 1 hálózsák, 1 pléd, egy cumisüveg, egy cumi, két pár kesztyű, kis sapka (ez inkább a hazavitelre), vastagabb ruházatot majd apa hozza be,ha visszük haza.

Egyenlőre ennyi van bent! :)

2015. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második hsz vagyok. Nekem is minden nap hoztak vittek mindent a látogatóim( reggel tisztat vettem mindenből hálóing köntös, es este is) anyukam mosott vasalt rám, hogy győzze es igen a papucsot nem írtam, de vittem kettőt is :)
2015. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!