Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórház szülészetére...

Győri kórház szülészetére kell ruhát vinni a babának?

Figyelt kérdés
Július közepén születő babának mit javasoltok vinni?
2015. jún. 21. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, kell vinni. Én is itt szültem. Mit vigyél? Bodykat, vékony rugit, esetleg vékony kissapit, kesztyűt, ha karmolja amgát, pelust, popsitörlőt.

Egy vékonyabb plédet is beletehetsz, ki tudja, milyen idő lesz akkor.

2015. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy kell vinni :D De ha akarsz, vihetsz :) Ha nem, akkor adnak.

Ha viszel, akkor body, rugi, kis pléd, kis sapi, kis kesztyű a karmolás ellen, pelus, és mindenféle cucc, ami még a pelusozáshoz kell, cumi, kb ennyi :)

2015. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte kötelező vinni, el is várják a csecsemősök. Ráadásul a kórházitól a legtöbb baba kipattog, gondolom a tisztítása miatt. Kisfiam is kipattogott, pedig csak pár órát volt rajta a kórházi.
2015. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ria1104 válasza:
Szia, nekem is azt mondták hogy vigyek nyugodtan. Nem haragudnak érte...sőt :) én is július közepére várom a picit :) 19-re vagyok kiírva, te?
2015. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Közben olvastam egy felhívást, mely szerint örömmel fogadnak adományként kisruhákat, mert a kórháziak a magas hőfokú fertőtlenítés miatt nagyon rövid időtartamúak.


Ria, mi júli 17-re várjuk a babánkat, bár az ultrahangok 13-at jósoltak az elején a méretei alapján. Ma voltam orvosnál, egyenlőre semmi jel. Viszont szerdán hidegfront. :)

2015. júl. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!