Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nagyon rövidlátó vagyok,...

Ha nagyon rövidlátó vagyok, tényleg nem szülhetek majd természetes úton?

Figyelt kérdés
Elég rossz a szemem, -6-os kontaktlencsét hordok.Azt hallottam,h akinek rossz a szeme,általában császározzák.
2008. szept. 8. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el kellene majd menned szemészhez még szülés előtt, megnézi a szemed és meg tudjátok beszélni, szülhetsz-e természetes úton vagy marad a császár. Szerintem -6 dioptria önmagában még nem akadály, de előfordul, hogy valakinek a szeme miatt lesz császár a dologból.

Nekem is rossz a szemem, de szülhetek természetes úton.

Remélem Te is:)!

egy 37 hetes kismami:)

2008. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha retinaproblémája van valakinek akkor nem szülhet. Ha simán myopia a szemed baja akkor szerintem szülhetsz.
2008. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem -4 és -5-ös a szemem és természetes úton szültem. Önmagában a rövidlátás nem ok a császárra, menj el a szemorvoshoz és kérd ki a véleményét!

Ha természetes úton szülsz, akkor figyelj arra, hogy nyomás közben csukva legyen a szemed!

8 hetes kisfiú anyukája

2008. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!