Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyiket válasszam? Császárt...

Melyiket válasszam? Császárt vagy természetes szülést EDA-val? Nagyon gyenge a szemem, rövidlátó vagyok,8-as szemüveget hordok. A szemész azt mondta e kettő köt választhatok. A császár milyen? Első baba lesz.

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én természetes módon szültem EDA-val. Tudom, hogy a szülés nem egy felemelő érzés, de nekem sokat számított, hogy átélhettem. A császárt csak akkor, ha muszály! Szerintem!
2008. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha jól tudom az eda az érzéstelenítés, a közben is erőlködsz.a császár meg ha programozott veszélytelenebb , szerintem.
2008. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy szemész orvos véleményét és az alapján döntsetek.
2008. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Ha szemészeti problémák vannak, azért veszélyes a szülés, mert az erőlködés további kárt tehet a szemben. De ha EDA-val szülsz, a kitolásnál pont ugyanúgy erőlködsz! Ezért szokták a császárt javasolni. Ezért nem értem. De ha az orvos mondta...

Én a természetes szülés híve vagyok, de ha a szemem világa lenne veszélyben azért inkább császárral szülnék. Hiszen a babának lehetőség szerint egy látó anyukára lesz szüksége.

2008. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Viszont a császár csak egy hasi műtét! Ha lehet én is elkerülném!
2008. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, mert elfolyt a víz és nem indultak be a fájások. én is rövidlátó vagyok, igaz "csak" 3,5, de a doki mindntől függetlenül nekem is a csásárt javasolta. Nem kell nagyon félni tőle, igaz műtét, de sokkal kevesebb a kockázata mint egy nehéz szülésnek. Itt nincs szétrepedés, babaelakadás, vákuum..stb. Én már másnap sétálgattam a folyosón, tudtam ülni, feküdni..stb és a 4napon mehettünk haza. Más anyukák 20-30óra vajúdás után akkor kezdtek magukra találni! Szóval én nem félek a császártól, most várom a következőt, ha ő is így fog megszültni, ám legyen! :))
2008. jún. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is rövidlátó vagyok, és úgy tudom, ilyen esetben, mint a tied, császárral kell, és ez tényelg a nyomás, erőlködés miatt van. Szerintem ne szomorkodj, a lényeg, hogy lesz egy szép, egészséges kisbabád.
2008. jún. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hm. En is minusz 8-as vagyok, egy oras teljes szemeszeti kivizsgalason voltam, es nem kell csaszarozni.

Az ideghartya teljesen ep, ez a lenyeg. Lehet egy minusz 2-es szem is tropa, es egy minusz 8-as egeszseges ideghartyaju.

2008. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!