Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38/3 hetes kismama vagyok és...

AlexaKrisz kérdése:

38/3 hetes kismama vagyok és elég gyakran Keményedik a hasam, fáj is . Szerintetek mi lehet ez? (Első babám lesz) emellett menszi szerű görcseim is vannak, és a a szeméremcsontom is fáj. Volt már valaki így? És ha igen mikor lett meg a baba?

Figyelt kérdés
Szülés lesz ebből?

#Szülés lesz ebből
2015. szept. 9. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt hívják jóslóknak. De hogy mikor lesz belöle baba nem lehet megmondani.

Napok vagy akár 3 hét is.

Nekem az elsőnél 36.hét végétől voltak jóslóim és pont 39.hét betöltésekor szültem.

Most mar vannak egy hete ilyen erősebb keményedéseim es nagyon-nagyon enyhe menszesz görcsök de még nem fogok szülni. 😊

32+5 vagyok.

2015. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is 38 hkm vagyok. 2.baba. Hasonló tüneteimvannak nekem is, a menszisgörcsöket leszámítva. 32.héttől fennállt a koraszülés veszélye. Azt átvészeltük...most már jöhetne a kisasszony, de lehet túl jól érzi magát bent. :-)

Holnap reggel nst, hátha előjelez vmit. Kisfiammal 2-3perces fájásokat mutatott, ami esetemben csak keményedésként jelent meg. Így indítottak.

2015. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!