Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc kornyeken van rendes,...

Miskolc kornyeken van rendes, segitokesz magan orvos akinel szultel? Bovebben lent

Figyelt kérdés
A lanyomat Londonban szuletem.Nem nagyon ment jol es nagyon megviselt lelkileg.6 ev elteltevel kezdek gondolkozni a kisteson de rettegek a szulestol.Miskolc mellett lakunk mar keresnek egy magan klinikat,orvost akinel szulhetnek esetleg.Megbizhato ,rendes orvost keresnek akire szamithatok ha beindul a szules majd.(Anyukamnak volt anno fogadott orvosa de hiaba fizetett neki mikor eljott a szules ideje kozoltek az orvosa nyaral,a tesom szuletesenl is volt fogadott orvos ott pedig ha jol emlekszem sokszor hivtak lassan ert a korhazhoz es megszult az eppen akkor dolgozo szulesz orvosnal).Megirnatok az orvos nevet es ha tudtok rola bovebben,esetleg sajat tapasztalatokat,arakat.Szeretnem ha ez a szulesem jol sikerulne es hogy ne kelljen vegig aggodom mi lesz.Mindenkepp epiduralissal szeretnek szulni mivel a fajdalom kuszobom nagyon nagyon alacsony!!!!!Elore is koszonom a segitsegeteket!
2015. szept. 17. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, itt jó sok nevet és tapasztalatot kaphatsz, sokan sokfélét mondanak. :) Mert ugye nem vagyunk egyformák.

Magánkliniát nem fogsz találni Miskolcon - tudtommal. Ha pedig már kórház, akkor a Semmelweist válaszd, ott sokkal jobbak a körülmények. Bár most a Megyeit is felújitják (vagy már kész is, nem tudom), de azt hiszem, még mindig jobb a másik kórház. És ha a kórházat eldöntötted, akkor onnan válassz orvost, szerintem. Én Dr. Gubásnál szültem, maximálisan meg voltam vele elégedve, kedves, segitőkész, jó szakorvos.

2015. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!