Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Joslófájások? Ez meddig normális?

Joslófájások? Ez meddig normális?

Figyelt kérdés
péntek este elment a nyákdugó. Azóta folyamatosan vissza térő fájásaim vannak. általába 20 percesek de volt már 12 percre is. Aztán órák után eltmúlt, , , majd ujra jellentkezett. Most 38 hetes terhes vagyok és nem az első gyerek.
2015. szept. 20. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hete jóslózok, 37 hetesen kezdődött. Ugyanígy, elmúlik de megint visszajön hamar. De van aki 34 hetesen kezdte és kiírt nap után szült. Normálisnak biztosan normális, max kellemetlen.
2015. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szülésig normális. :)

Szerintem, ha nem első gyerek, te is tudod, hogy a zuhanyzás jót tesz. Ha csak jósló, elmúlik, így tudod, hogy nem kell bemenni a kórházba. Ha megkezdődött valami, akkor viszont erősödik tőle és gyorsabban is tágulsz. Szóval mindenképp jó! Tudom, hogy valószínűleg nem mondtam újat, csak esetleg ha most nem jutott eszedbe, segíthet. Aztán reméljük, nem küszködsz már sokáig! :)

Könnyű szülést!

2015. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem a 2 nagyobbnál egyáltalán nem voltak ilyenek.Azt tudom hogy a jóslófájás "jó"..csak azt nem tudtam hogy rendszeres órákig tart aztán elmulik majd megint kezdődik.NEm tudtam ez mennyire normális igy.:)
2015. szept. 21. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, mindenhol azt olvasni, hogy nem lehet rendszeres. Oké, általában nekem is rendszertelen szokott lenni de azért néha rendszeres, meg is lepődök, várom a csodát, de sose erősödik, sőt.. inkább elmúlik. :/
2015. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen én is ezt olvastam hogy nem rendszeresek...pedig azok nekem is....hát az én fiam még nem tud olvasni...ezért csinálja rendszeresen :D...ma már 10 percesek,,,,de még mindig el-el múlik...aztán kezdi előlről....remélem mostmár beáll rendszeresen hogy mehessünk végre szülni :D
2015. szept. 22. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!