Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátseb 2 hét után megint fáj,...

Gátseb 2 hét után megint fáj, normális?

Figyelt kérdés
Egy héttel szülés után a külső varratok kipotyogtak, kívülről nem is látszik semmi, és nem is fájt. Most 2 héttel szülés után megint fáj. Tapintásra kemény, és jobban fáj talán, mint a friss seb fajt. Lehet front érzékeny, vagy a belső varratok most szívódnak fel? Volt ilyen valakinek?

2015. szept. 20. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is nagyon sokáig fájt. A fiam 20 hónapos, de biciklizésnél még mindig kényelmetlen néha és sokszor hasogat is pár másodpercig. A dokim megnézte, nincs vele gond, begyógyult.
2015. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bő 5 hétig fájt. Volt h menni is alig tudtam. Már nem fáj viszont 4 és fél hónap elteltével se a legjobb bicajozni.
2015. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyszer már elmúlt, majd visszajött, szerintem inkább arra utal, hogy maga a seb már meggyógyult volna, csak egy varrat nem esett ki, és az begyulladhatott újra. Szerintem nem ártana visszamenned az orvoshoz. Ha ez van, amit írtam, akkor egy pillanat alatt kihúzza, egy picit fáj, de utána nagyon hamar meggyógyul. Viszont ha elmúlik, akkor is érdemes szerintem visszamenni, mert nekem volt olyan varratom (ugyan az épp nem szülés utáni varrat volt odalent), ami újra és újra begyulladt, majd elmúlt. Onnantól, hogy kikerült, többször nem volt semmi problémám.
2015. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,reggelre kicsit jobb lett, jegeltem és körömvirág krémmel kenegetem. De lehet vissza kéne mennem. :( Csak nem tudom kihez, fogadott orvosom nem volt, a korzetit meg nagyon nem szeretem, nem tul kíméletes. Szerintem ez most jobban fajna mint a szülés. De különben nem latok kívülről cérnát, akkor hogy szedi ki?
2015. szept. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!