Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon kell bevinni a kórházba...

Vácon kell bevinni a kórházba valamit a babának?

Figyelt kérdés
Takaró stb.? Friss tapasztalata van valakinek?
2015. szept. 21. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
takarót, bodyt, rugit adnak, viszont kis kesztyűt a körmére nem, azt jó ha viszel, meg vékony sapit, az sem jutott mindenkinek. kell még vinni kifogót vagy törülközőt is, amibe belecsavarják mikor megszületik. pelust, popsitörlőt is, popsikrémet adtak úgy emlékszem.
2015. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mármint pelust popsitörlőt vinni kell, popsikrémet meg minden mást a köldök ápoláshoz adtak.
2015. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most augusztusban szültem ott igy elég friss az info:)


Pelenkát, popsitörlőt kell vinni, a popsitörlőt és pár db pelust a kiskocsiba be kell tenni ugy kérik. Én vittem takarót hogy beletegyék de kórházi zöld lepedőbe tették amikor megszületett. Betétet vigyél, mert csak a szülőszoban adnak. Ruhát, kesztyűt adnak a babának, meg alkohol, hintőpor van a köldókéhez. Popsikrémet nem adnak, ha akarsz azt vigyél, bár a szülés után adnak felicitas csonagot abvan van egy pici Sudocrem. A szüléshez adnak hálóinget. Ha valami érdejel még kérdezz nyugodtan:)

2015. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!