Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tiz nap-ket hettel csaszar...

Tiz nap-ket hettel csaszar utan 450 km utazas?

Figyelt kérdés
Muszaj,tehat nem lebeszelest kerek. Kizarolag mentovel,fekve,vagy ha mindenki jol van,megkockaztathato szemelyautoval? Babanak merev mozesben(bizt.oves) vagy autosulesben jobb? Kb.negy oras ut,autopalya.

2015. szept. 22. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 12 nappal vagyok császár után simán levezettem ma 240 km-ert. Ha nem kell vezetned még könnyebb. Viszont nem mindenki viseli jól a műtétet, meglátod hogy leszel. Amivel készülj fel az a haskötő..aztán vagy felteszed vagy nem meglátod mi a kényelmes. Illetve a dokiddal beszéld meg, hogy vrratszedés ügyben mit javasol. Nem biztos hogy szerencsés előtte megpiszkálni (már ha nem felszívódó)

Babának csak az autósülés. Ha jól tudom a mózes már nem is engedélyezett Mo.on külföldön nem tudom de a mózesba oldalt kapja az erőhatásokat semmiképpen nem használnám. Az autósülésbe is kelleni fog ülésszűkítő.

Jó utat!!

2015. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez attól függ, hogy érzi magát az anyuka. Én 1 héttel császár után vittem sétálni a gyerkőcöt, 1-2 héttel később pedig már porszívóztam otthon. Ebből kiindulva én személyautóval mennék, gyakori megállásokkal. Babát mózesben vinném, egészségesebb neki, mint a hordozó.
2015. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Varratszedés után neccesen talán kibírtam volna. Előtte biztos, hogy nem, nagyon nem volt kényelmes ülni. Úgyhogy mentőt mondanék. Ha úgy mentek, a mentő majd tudja, hogy kell a picit szállítani. Autóban valóban a kagylóülés jó, de azt sem bírja a pici 4 óráig, legalább óránként muszáj megállni.
2015. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Létezik autóba beköthető, belső biztonsági övvel és szűkítővel felszerelt mózeskosár.
2015. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

En csaszar utan masnap utaztam 150 km ert gond nelkul. Angliaban lakom itt masnap lehet hazamenni, es Londonban szultem de messzebb lakom.

3. nap siman felmentem 2 emeletet a lepcson!


Nem kell elhagyni magad !

Baba autosulesben 1 orat lehet ( ujszulott) utana ki kell venni.

Fel ora szunet majd mehet vissza.

2015. szept. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
De van olyan mentő, aki elvinne téged a privát programodra? Mert ez nekem nagyon szürreális. A mentő az nem taxi...hacsak nem valami iszonyat fontos kezelésre mész mondjuk kórházba. De akkor sem mentő megy érted, hanem mondjuk betegszállító. Már, ha lehet...Nem minden esetben van erre lehetőség. Amúgy én nem magam miatt aggódnék elsősorban, hogy én kibírom-e, hanem a gyerek miatt. Én utaztam kocsiban anno 1 év alatti fiammal ennyit és borzalmas volt! Végigordította az utat, pedig extra kényelmes hordozója volt és mindent megtettünk azért, hogy jól érezze magát. Ez természetesen nem lebeszélés, csak jó, ha felkészülsz a legrosszabbakra is.
2015. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Még annyit, hogy, ha a babát kell vigyed orvoshoz, akkor sem biztos, hogy küldenek betegszállítót. Mi 250 km-re laktunk a kórháztól, ahova vinnem kellett veseműtétre, de saját magunknak kellett megoldani az utazást. Szerintem intézményfüggő. De mondom, magánprogramodra kizárt, hogy bármilyen mentő elvinne.
2015. szept. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én két héttel a császár után már mindent csináltam, sőt 1-1,5 órát sétáltattam a babát kocsiban. Kis túlzással már csak a vashiányos vérszegénység emlékeztetett a műtétre :-) Bár van, aki még hetekig rosszul van, mert szövődmények is felléphetnek. Szerintem inkább a baba utaztatásával lesz több macera (mi a lányunkat két hetesen vittük a 70 kilométerre lakó mamához, de nehezen viselte, nyűgös volt)
2015. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A mozesunk olyan biztonsagi oves,szukitos,ahogy egyik valszolo irta. Es nem privat programrol van szo,hanem hazautrol szules utan,ahogyan egy masik hozzaszolo is mondta.A mento/betegszallito fizetos,de a szalloda is az lenne,ha maradnunk kell ebben a varosban.Koszonom mindenkinek a segito es normalis hozzaszolasokat.
2015. szept. 23. 10:31
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Betegszállító, mindenképp. Személyautóval ne vágjatok neki szerintem.
2015. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!