Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházzal (és Ujvári...

István kórházzal (és Ujvári Attilával) kapcsolatban van tapasztalatotok? Akár a kórházról, akár az orvosokról meséltek, örülök neki!

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A kórházról (szülésznő, csecsemősök) vegyes, a dokiról viszont csak jó tapasztalatom van.
2014. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy orvosról nagyon rossz tapasztalatom van,kettőről nagyon jó.

A kórház szemlélete elméletben nagyon jó,a gyakorlatban nem a legjobbak a körülmények.

Szülésznők kedvesek,csecsemősök kevésbé

2014. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, mikor azt mondod, hogy nem a legjobbak a körülmények?
2014. szept. 25. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:

A szobákra,wc-re gondolok.

Én télen szültem,elég hideg volt a szobában,de azt még takaróval ugye ki lehet küszöbölni,de nagyon huzatos is volt,az ablakok nagyon régiek..Én meg is fáztam,jó kis fülgyulladás szedtem össze,1-2 hetes babával nagyon rossz volt..Aztán ugye a fürdő is olyan,amilyen,az ágyak se valamilyen kényelmesek.Jó lenne egy felújítás már.Nővérem az Uzsokiban,barátnőm az Imrében szült nem olyan rég,ahogy láttam-hallottam ott ebből a szempontból sokkal jobb

2014. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, ez tényleg így van, az Istvános szülésem után nekem is volt egy Uzsokis élményem, azért a kettő ég és föld. Bár én az Istvánban végül kértem az egyszemélyes szobát, de hát tényleg lepukkant. Nekünk azért jó volt, párom is végig bent volt velünk 4 napi. Én novemberben szültem, na akkor dög meleg volt, gyakorlatilag annyira fel volt fűtve az egész épület, hogy állandóan szellőztetni kellett. A csecsemősök közül némelyik nagyon bunkó volt, de találkoztam azért kedvessel is. Nem Ujvári dokinál szültem, viszont ő később műtött engem, szerintem szuper emberileg és szakmailag is.
2014. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!