Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek van friss tapasztala...

Valakinek van friss tapasztalata a Péterffy Sándor utcai kórház szülészetéről az alapítványi szobákról illetve az orvosokról?

Figyelt kérdés

#alapítványi szoba #Péterffy Sándor szülészet
2014. ápr. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban szobában amelyikben voltam, kb 5 percig volt jó a tv, utána a kép elment csak hang volt. Fél órára ki kellett kapcsolni, hogy 5 percig megint legyen kép. 4 napig az összevérezett lepedőn feküdtem. A takarítás annyi volt, hogy kivitték a szemetet. De szólni kellett a takarítónőnek, hogy a wc-ben is van szemét azt is vigye el. A fogadott orvosom egyszer nézett rám, amikor mondta hogy haza mehetek. A nővérkék aranyosak voltak, meg volt egy kedves csecsemős is aki segített a szoptatásban.
2014. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Május végén fogok ott szülni. Vagyis csak talán, mert az orvosom lehet, hogy közben másik kórházba megy majd. 15 hetesen feküdtem bent vérzés miatt. Nem a tisztaságról híres a kórház, de nekem a dolgozókkal semmi problémám nem volt. Az orvosom egy angyal, aki minden nap meglátogatott, kétnaponta meg is vizsgált, sőt ha összefutottunk a folyosón mindig volt egy jó és megnyugtató szava hozzám.


Az alapítványi szobákba csak benéztem. nekem tetszettek, biztos, hogy olyanba szeretnék lenni, ha ott szülök. Mondjuk nekem a tv-re nem hiszem, hogy nagy szükségem lesz. Az első babám születésekor is az hiányzott a legkevésbé, de őt az Istvánban szültem.

2014. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7hete szültem ott.Amint lesz idöm leírom a tapasztalataimat.
2014. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Indított szülésem volt.Az orvosokkal és a szülésznökkel maximálisan elégedett vagyok.A növérek és a csecsemösök elég tul terheltek ugyhogy sok segítségre ne számíts tölük.A csecsemösök között egy normális nö volt aki mindent megmutatott és mindenben segített,a többi mind bunkó.2ágyas alapítványi szobában voltam,annyi volt benne jó,hogy külön fürdönk volt egyébként a nem fizetös szoba jobb volt,mint a miénk.A tv nem müködött,az ablaknál jött a hideg,a szoba társam ágya pedig ugy nyikorgott,hogy szegénykém császáros heggel a széken üldögélt nehogy felébressze a babákat.Nem a legjobb kórház,de azt a pár napot ki lehet bírni.Én összesen 5napot voltam bent.Ha bármi kérdésed van kérdezz nyugodtan itt vagy akár priviben. :)
2014. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az alapitványi szobában is ketten vagyunk, az a különbség hogy közvetlen WC és zuhanyzó van hozzá. Nekem sokat segített hogy nem kellett olyan messzire kijárni. 5000 Ft volt egy nap bent. Ez egy 2021 es válasz ha esetleg valaki most megtalálja ezt a kérdést.
2021. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!