Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy illik fizetni a fogadott...

Boh0930 kérdése:

Hogy illik fizetni a fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés
Fogadott orvosom van ahol 12000 ft a terhesgondozás a magánrendelőben kivan írva, hogy szülés utáni kontroll vizsgálat 110.000 Ft (feltételezem ez a szülés ára ez a 6 hetes kontroll az tuti) a kérdésem igazábol az lenne, hogy Ilyenkor szülés után egy centet se szoktak az orvosnak adni ugye? Mert ha ugy veszem akkor ez a "hálapénz" nem? Mivel a szülésznőm nem fogadott neki ott gondoltam :) Jó ez így? Bocsi első babás vagyok :)
2015. szept. 26. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, ahogy írod.
2015. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján, én is úgy értelmezem, ahogy te. Nálam úgy volt, hogy elmondta az orvos, hogy a szülés díja mennyi, azt szülés után adtam oda, és a terhesség alatt, a terhesgondozásért mindig fizettem. Viszont, ha a szülésznőnek mindenképp akarsz pénzt adni, akkor érdemes lenne felkérni. Akkor legalább biztos lehetsz, hogy kihez kerülsz.
2015. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy illiknél nekem még az is eszembe jut, hogy csak simán kézbe adom azt az összeget (nálam is hasonló, mint a kérdezőnél), vagy azért ezt már tegyem egy borítékba?! Gondolom, nem ott kéne átszámolnom, akkor meg már otthon összekészítem, akkor meg már be is tenném egy borítékba.
2015. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitsegeteket! :) Csak nem szerettem volna ugy jarni, hogy akkor kellemetlen ha esetleg var megis valamit mert a rendeloben az aszisztensnel amikor mindig fizetek kapok szamlat is azert merultek ketsegeim a dolgot illetoleg :) De megnyugtattatok es ezt nagyon koszonom! :) 40 hkm :)
2015. szept. 27. 02:18
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Igen, borítékba érdemes belerakni. Eseménymentes, gyors szülést. :)
2015. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!