Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beöntés nélkül szülők: Nagyobb...

Beöntés nélkül szülők: Nagyobb így a fertőzés veszélye? Vagy mi a hátránya ha nem kapsz beöntést? Leírnátok a tapasztalatokat? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 06:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapsz beontest, kitolasnal nem csak a gyerek jöhet ki belőled.
2015. szept. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Unokatesom beöntés nélkül szült, nem volt rá idő. A pici arccal előre érkezett /úgy tudom arccal lefelé a normális, na de ezt ki tudja előre, főleg, ha fél órát vajudik az anyuka/, őt emiatt egy hétig tartották bent és kapott is vmi injekciót a baba. Amúgy semmi baja nem lett, valószínűleg csak elővigyázatosságbol fogták benntre.
2015. szept. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy nem a beontes hianya miatt tartottak bent.
2015. szept. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%
Nekem azt mondta. De gondolom te is ott voltál ugye! Azért tudod jobban!
2015. szept. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Régen sem alkalmaztak beöntést. Így legalább a gyerek közvetlenül megkapja azokat a bélbaktériumokat, amelyek megtelepedése elengedhetetlen a vércsoport tulajdonságok gyors kialakulásához és az egészséges immunrendszer létrejöttéhez.
2015. szept. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

Németországban senki nem kap szüléskor beöntést és semmivel sem magasabb a fertözések aránya, söt ellenkezöleg.

Teljesen fölösleges ezzek is kínozni a szülö nöt, enélkül is elég rosszul érzi magát.


Hátránya nincs, ha valaki nem kap beöntést, csak valamivel kellemesebb lesz a szülés számára.

2015. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kaptam, pedig kétszer is szóltam miatta, de egyszerűen valahogy elfelejtették, pedig én akartam kérni, mert pontosan attól rettegtem hogy nehogy odacsináljak szülés közben.

Szerencsére nem történt ilyen, mert szülés elötti nap kb 2 falatot tudtam csak enni, viszont egy picike szél kijött, de az orvos meg sem rezzent...


De az biztos, hogy most kérni fogok, mert most is kb jobban félek ettől,mint a szüléstől.

2015. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%

A beöntés a teljesen felesleges dolgok egyike, semmi értelme.

Aki olyan, az nem szrik be nélküle sem, aki meg amolyan, az bö. után is odacsinál. Ennyi.

2015. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

4-es, szálljál le a magas lóról, NEM a bö. hiánya miatt volt benn a tesód, hanem mert komplikált szülése volt.

Nem normális dolog arccal előre születni, a nőnek még hagyján, de a gyereknek pláne kóros - a nyaki-, háti izmainak nagyon jót tesz, pl.

2015. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Én nem kaptam beöntést. Sikerült is a szülés közben pottyantani. Egy mozdulattal rutinosan elintézték a szülésznők.

Fiam arccal felfelé született.

Nem tartottak bent ezért tovább, és nem is kapott injekciót sem emiatt.

2015. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!