Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vasárnap lessz 4hete hogy...

Vasárnap lessz 4hete hogy császároztak. És olyan panaszaim vannak hogy faj a hasam alja szóval tapintásra vagy ha mozgok és a varásom piros, csak a varrás körülötte nem. Ez baj?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Az, hogy fáj a hasad eléggé relatív. Kinek mit jelent a fájdalom? Nekem se a császár, se a hasplasztika (jóval nagyobb műtét, nagyobb felület, stb) után nem volt fájdalmam, pedig nem kaptam fájdalom csillapítót. A műtét után az első felkelés volt kellemetlen. Császár után 6-7 napig volt izomláz szerű érzésem, hasplasztika után tovább. Ilyesmit te is érezhetsz csak lehet neked ez már a fájdalom kategóriába tartozik, nem vagyunk egyformák.

Előfordulhat, hogy gyulladt a heged és azért van fájdalmad. Szerintem mutasd meg orvosnak.

2015. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!