Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megjöhet úgy is a menszes,...

Megjöhet úgy is a menszes, hogy el sem múlt a folyásom császáros szülés után?

Figyelt kérdés
Császáros szülésem után most vagyok a 6 héten, múlthéten barnáztam már csak nagyon minimálisan, tegnap óta viszont erősebben (főleg mikor pisilek) vérzek. Élénkpirosan. Hívtam a dokimat, hogy mitől lehet, azt mondta, hogy valószínű megjött a menszeszem..de úgy, hogy el sem múlt egyáltalán? (nem volt fehér folyásom eddig) Igaz, hogy nem kímélem magam, muszáj a háztartást vezetni, van egy 1.5 éves gyerkőcöm is, nem hagyhatom el magam. Emiatt is lehet, hogy újraindult a vérzés? VAgy esetleg történhetett valami a belső varratokkal? Azt is olvastam, hogy bent maradhatott egy lepény darab és az is okozhat ilyen hirtelen fellépő élénk piros vérzést. De akkor csak lenne valami tünetem? (hajfájás, görcsölés, láz...stb). Csak okt közepére kaptam időpontot 6 hetes kontrollra, a dokim szerint várhatunk addig. Én azért izgulok, nehogy baj legyen. Járt már valaki így?
2015. okt. 2. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Velem pontosan ez történt it te leirtal. Nekem bent maradt egy lepény darab... Vigyázz magadra!

38/n

2015. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 6 hetig verzett, utana ra par hetre megjott rendesen, de elenkpiros, darabos. Par honapig ez normalis
2015. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
huhh nem valami biztató akkor. Neked kedves első volt más tüneted is? Láz, görcs...stb?
2015. okt. 2. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén így jártam, nem múlt el teljesen, még barnáztam, aztán a 6 hét környékén azt hittem megjött, de kiderült bent maradt egy darabka méhlepényből, semmi egyéb tünetem nem volt, mihamarabb nézesd meg magad.
2015. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális valószínűleg.
2015. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mivel tanácstalan vagyok inkább bejelentkeztem ultrahang vizsgálatra hétfőre. Inkább derüljön ki ha van valami, mintsem hogy nagyobb gondot okozzon :(

Köszi a válaszokat.

2015. okt. 2. 15:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam ma ultrahangon, és minden rendben van, nem maradt semmi bennem :) Időközben el is múlt teljesen a vérzésem. Úgy néz ki, hogy tényleg csak a menstruációm jött meg akkor.

Mégegyszer köszönöm a segítséget!

2015. okt. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!