Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál...

Programozott császárnál adnál-adtál pénzt az aneszteziológusnak?

Figyelt kérdés
Fogadott dokim van, j.héten program császár! Igazából az első császárom sürgősségi volt, így fel sem merült.
2015. okt. 2. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapja volt programozott császárom. A fogadott dokimnak adtam, de se a szülésznőnek, se az anesztesnek, se senki másnak nem adtam.
2015. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 20000FT adtam 2 éve:)
2015. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutott... főleg, hogy nem is tudott érzésteleníteni, el kellett végül altatni!

A fogadott dokimnak adtam természetesen, a sürgősségi és a programozott császáromnál is.

2015. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én adtam idén, 10 000 Ft-ot. Egyébként szerintem már várta, szóval valószínűleg ez a szokás.
2015. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én szívesen adtam volna,mert nagyon rendes volt.De mivel a műtét előtt kb 2 perccel találkoztam vele és utána se,így nem tudtam adni semennyit.

Mindet elmondott,mit miért,hogyan stb,és kérdezzek,ott volt,amikor felébredtem... ő kezdő volt úgymond,de nagyon hálás vagyok neki.

2015. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha "választott" aneszteziológusod van,akkor annak ugyanúgy illik adni mint a "választott" nőgyógyásznak,"választott" szülésznőnek. Más megfogalmazásban: ha nincsennek választott orvosaid(nőgyógyászt is beleértve) nem kell nekik pénzt adni,azért kapják a fizetést,éjszaka az ügyeleti bért,hogy ellássák a szülőnőt,de nem is válogathatsz,hogy ki lásson el! Programozott császárnál ugyanez,választott nőgyógyászod csinálja a műtétet(ergo azért adsz neki pénzt,hogy ne passzoljanak le az első rezidensnek-szomorú de ez a magyar valóság),ha nem kérsz meg egy konkrét aneszteziológust,hogy szeretnéd ha ő csinálná az érzéstelenítést,akkor az megy aki aznap a nőgyógy műtőbe van beosztva,de ő megkapja azért a fizuját(aznap ugyanis ez a dolga). Az más kérdés ha nagyon meg voltál elégedve vele,biztos jól esik neki ha meghálálod,de semmit nem várhat vagy kérhet ebben az esetben!(aneszteziológus)
2015. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából azt nem tudom,hogy előtte nap konzultálunk-e! Mert itt nálunk, előző nap kell befeküdni. Nem tudom,hogy bejön-e hozzám, vagy csak már a műtőben találkozunk.

Nyilván,ha úgy döntök,hogy adok, akkor találkoznunk kellene előtte, mert utána "kergetni" nem igazán tudom.

2015. okt. 3. 19:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem adtam, mert nagyonm haragudtam rá. Miután írásba is adtam, hogy nagyon rossz állapotban van a gerincem, a megkérdezésem nélkül a kezdő rezidenst állította mögém szúrni, aki 5-ször baltázta el. Hatodikra begurultam, akkor beadta ő. A műtét közben lesz..tak, egymással bájcsevegtek, amíg nekem a kisbabám jött a világra. Nagyon szomorú voltam, ingerenciám lett volna megkérdezni, hogy egy temetésen is másról beszélnek-e.


Az első babámnál adtam 10000 ft-ot, ott nagyon elégedett voltam.

2015. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

ha oktató kórházban voltál, akkor sajnos ez benne van, a rezidenseknek is meg kell tanulni szúrni.

Műtét közben (ha minden rendben van) amellett, hogy rád is figyelnek, miért ne beszélgethetnének?

2015. nov. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na végül is adtam. Egy tündéri főorvosnő volt. Végig nyugtatott, beszélt hozzám, még viccelődtünk is, amikor már kint volt a baba. Pedig már kezdtem bepánikolni vmiért a műtét elején, de hála neki, nem lett gond.

Nálam is beszélgettek a dokik a műtőben, meg nevetgéltek, engem nem zavart. Sőt! Örültem,hogy nem arra figyelek,,hogy éppen műtenek!

2015. nov. 15. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!