Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Járt valaki úgy (főleg Vácon),...

Járt valaki úgy (főleg Vácon), hogy programozott császár időpontja előtt beindult a szülés?

Figyelt kérdés
Betelefonáltál vagy bementél a kórházba? Mi történt?
2015. szept. 29. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
3 nappal a programozott császár napja előtt elfolyt a magzatvizem hajnalban. Taxit hívtam es bementem a kórházba, hívtam a dokim közben, nem vette fel, de szerencsere a szuleszeten összefutottunk :D
2015. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, ez nem Vác, Budapest (1.voltam)
2015. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem Vácon, Pesten, de igen. 2 nappal hamarabb beindult. Elég későn mentem be, itthon hősködtem, hogy még alig fáj, megvárom a férjem még megjön munkából, stb. Nem kellett volna. Mire a műtőbe kerültem, már minden bajom volt ☺

Bementünk, ctg-n voltam egy órát, megvizsgáltak. Megállapították, hogy igen, valóban szülök és hívták az orvosom, aki szabin volt épp. Ameddig beért előkészítettek a műtéthez (levetkőztem, bekötötték az infúziót, befáslizták a lábam). Doki megjött, beszéltünk pár szót, majd jött a műtős srác, nyakába kapott és átrakott a kerekes ágyra. Innen felgyorsultak az események, tolt a műtőbe és meglett a pici. Most 5 hetes.

2015. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!