Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes körüli kismamák....

40 hetes körüli kismamák. Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Èn 40+2 vagyok ma.

2.baba.Fáj mindenem hetek óta,a méhszáj már nyitva.....

semmi különös elöérzet.....A baba mocorog,étvágyam jó......


2010. márc. 15. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
39+1 vagyok ma. Semmi jele, hogy bármi is indulna. Már sírtam is emiatt, főleg az idegességtől úgy fáj a fejem 4-5 napja, tiszta para vagyok, hogy mi lesz már. Első baba persze. Egyébként nekem fájni nem fáj semmim. A méhszájam egy ujjnyira van nyitva már a 30. héttől, azóta semmi változás. Náluk is mocorog jó sokat a baba és folyton ennék.
2010. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
40+1 vagyok. Mindenem faj, a fejem, a derekam, neha a hasam is. Tegnapra ki voltam irva es volt is 2 gorcsom 1 ora kulonbseggel, aztan semmi, meggondolta magat. Ma voltam orvoshoz azt mondta minden ok. Hat remelem hamarosan kibujik. 1. baba!
2010. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam.

2. baba, 2.-ra voltam kiírva. Hétfőn-kedden azt hittem, megeszülök, olyan rosszul voltam. Kiderült, méhszájam is nyitva, a doki csodállta, hogy még bent van a gyerek, azt mondta megszülök mindjárt. Férjem szabira is ment gyorsan. Aztán szerdán semmi bajom nem volt, pedig kinyaltam a lakást, felmostam, elmosogattam, vasaltam, takarírottam és lovagolt rajtam a 20 hós lányom. Csütörötkön NST, doki megint megnézett, azt mondta tüsszehtek egyet és kijön a lányom ... ezután plázáztunk, vásároltunk majd este otthon beindultak a fájsok és 4 óra alatt meglett második lányom

2010. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 38+3 vagyok ma. Nálam minden rendben. Jól érzem magam, nagyot sétáltunk ma a 14 hós nagylányommal és ki is takarítottam. Ma egy kicsit beparáztam, mert a lányom sosem volt anyás, ma pedig ezerrel bújik hozzám és átfutott az agyamon, hogy lehet, hogy ő már érez valamit.
2010. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát még nálunk sincs semmi..

péntekre vagyok kiírva,de már nem bánnám,ha előbújna..:P

Első baba,és már nagyon kíváncsi vagyok,meg szeretnék túl lenni rajta...


Tegnap este eléggé fájt a hasam,a derekam,azt hittem lesz valami.Éjjel aztán beindultak a fájások,de aztán ahogy jöttek,úgy mentek is..:(

Aztán hajnalban ismét!Már azt hittem ebből tényleg lesz valami,de az is csak jósló volt..


Úgyhogy egyenlőre itt tartunk,egyre nyűgösebben...


39+3 hetes km

2010. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem két nap múlva jár le az időm, de sehol semmi!Csütörtökön mennem kell magaztvíz vételre, amitől nagyon félek.Amúgy fáj mindenem:derék, has, láb, ...Jóslófájások vannak,de már nagyon türelmetlen vagyok!
2010. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 40+1 vagyok. Ma mar 40+4, de meg mindig semmi. Vagyok es kesz, de az, hogy eddig minden bajom volt most meg semmi, mar sirtam is nehogy baja legyen a picinek, kesz ideg vagyok. A baba meg nyugodtan feszkel, naponta egyszer-egyszer megmozdul, mocorog, aztan egesz nap csend. Hat nyugodt kisfiam lesz a jelek alapjan.
2010. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!