Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37,38 hetes kismamák hogy...

37,38 hetes kismamák hogy érzitek magatokat? Jóslókkal hogy álltok, mocorog még rendesen a pici?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én 39+2 hetes vagyok. Az én picikém még elég intenzíven mocorog (a korához képest). A jóslókkal..., hát nem is tudom, hogy mondjam. szokott keményedni a hasam, meg néha-néha fájdogál, de nem olyan sokszor. Nagyon szeretném már ha megszületne ez a kispicike, de nem úgy tűnik, hogy ő is ezt akarná... Cx.1000 és keddre vagyok kiírva. Kellemes babavárást ezekre az utolsó napokra, illetve könnyű szülést.
2011. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap töltöm a 37. hetet. Türelmetlenül, de jól.

A babó mocorog, volt egy pár nap, hogy tompább volt a mozgása (gondolom a hidegfront), de tegnap megint olyan erőseket rúgott, mocorgott ide-oda a pocakban.

Te hogy vagy?

2011. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sumergo ***** válasza:

Pár napja nem fájnak a csontjaim, pedig azt hittem ez csak rosszabb lesz már, a baba hol aktívabb, hol lustább, ma éppen csak annyit mozog, hogy tudjam rendben van, de tegnap este pl. meg se akart állni. Most nem tudom mi lehet, nem fogok tudni tágulni, ha nem fáj a szeméremcsontom, se a medencém, se a keresztcsontom? Mert ezek már hetek óta fájtak, most meg semmi. Hát jó lenne már hamarosan babázni!

A jóslót azt csak sejtem, mert időnként olyan, mint a mensis fájdalom, de eléggé haloványak. Reggelente kelek kőkemény pocakkal, de aztán egész nap nem keményedik többet.


38+2 hkm

2011. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nagyon kínlódok az alvással,nyom mindenhol,meg a medence csontom annyira fáj,végig lenyilall a combomba.Hajnalba szoktam mensis görcsökre ébredni,de elég tompák,nekem inkább a derekam szakad össze felé,meg a baba nagyon nyomja a fejét lefele, sokszor meg kell állnom mert nem tudok tovább lépni,vagy ülésből felállni.Jó lenne ha szépen lassan kinyílnék mire szülésre kerül a sor,nem akarok úgy megkínlódni mint az első gyerkőccel.
2011. okt. 28. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!