Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, akinek jóval...

Van olyan, akinek jóval korábban (14-21 nap) beindult a szülés front miatt?

Figyelt kérdés

Ma és holnap kettős front van, nekem elvileg 18 napom van a szülésig (mensi szerint 8, csak az elején rendszertelen ciklus miatt módosították), 2 napja 2111 volt a cx, a méhszáj felpuhult volt. Ma reggel szerintem távozott a nyákdugó egy darabja (nyálkás, sötétbarna valami).

Beindulhat a front miatt a szülés?

Én már nem bánnám...A baba súlya is ideális lenne, 3300-3400 gr-ra becsülték.

Tapasztalatok?



2015. okt. 7. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a baba felkészült, beindulhat. Ha nem, akkor lehet akármilyen front, nem fog. Ez csak a végső lökést adja meg, ha kell neki.

A tippelt súly sajnos nem mindig fedi a valóságot, erre nem érdemes alapozni.

2015. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a front csak akkor indíthat szülést ha amúgy is beindulna lassan. Szeptember végén szültem, egész hónapban jöttek-mentek a frontok, végül frontban született a fiam de csak a kiírt napon. 3 hétig volt nekem is c2111. Beindulhat amúgy, de akkor már tényleg kész a baba megszületni és front nélkül sem lenne sok hátra.
2015. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lehüles hajnalan, 14 nappal jott hamarabb a kislanyom. Eros josloim 36. hettol voltak, nyakdugot nem lattam, uh-n kisebbnek mondtak a koranal, normal ertekekkel szuletett: 3300/49. Anyukam ketszer is 38. hetre szult, volt egy olyan erzesem hogy nekem se lesz mashogy, bejott.
2015. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Csak front miatt biztos nem fog beindulni a szülés, ha még nem érett meg rá a baba. AMúgy meg kb 3 naponta van vmilyen front, ennyivel bármikor beindulhat a szülés.
2015. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is tisztában vagyok azzal, hogy ált. akkor indul a szülés, ha a baba is készen van rá. Csak hangsúlyozta a dokim is, hogy biztos nem viszem a végéig, mert úgy látja a méhszáj, a lepény állapotából. S legalább 6 olyan ismerősöm van, akinek a front beindította a szülést, de max. 9 nappal hamarabb. Csak ezért mertem feltenni a kérdést, hogy több nappal hamarabb is esélyes lehet. Ráadásul nekem ugye 2 féle "végdátum" is van. Mert hiába módosították a napot, a 10 nap eltérés a 28. héttől egyre csökkent.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 7. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kiirt datum elott 3 nappal indult meg. Volt eppen akkor front,de nem vagyok benne biztos hogy az inditotta be. A baba becsult sulya semmire nem garancia, nekem 3400ra becsultek es 2700al szuletett. De 3kg koruli babanak mar semmi baja:)
2015. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 8 és 4 nappal születtek előbb, mindkettő erős hidegfrontnál indult meg. 3400 körül voltak mindketten.
2015. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!