Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fájásokról szeretnék kérdezn...

A fájásokról szeretnék kérdezni: milyen taktika vált be, hogy jobban viseld? Légzés, masszázs, mozgás?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem a forró víz a derékra jött be. Alig akartam kiszállni a zuhany alól. :)
2015. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! :)
2015. okt. 12. 15:52
 3/19 anonim ***** válasza:
Mozgás. A légzésre egyáltalán nem tudtam figyelni. Az elején még igen de ahogy erősödtek a fájások, már nem ment. Masszázsból kimaradtam így igazából viszonyítási alapom sincs.. De mozgás közben 100x elviselhetőbb volt, mint fekve.
2015. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Láttam videókon, hogy sokan ringanak jobbra-balra, ilyen jellegű mozgás volt? Vagy valami más esett jól? Ötletek gyűjtök, ki tudja, nálam mi válik majd be :)
2015. okt. 12. 15:58
 5/19 anonim ***** válasza:
Ó sima séta. A szülőszobában is a folyosón sétáltam.
2015. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Segítette a tágulást a függőleges helyzet? Mennyi ideig tartott neked? Amikor jött a fájás tovább sétáltál, vagy megálltál addig? :)
2015. okt. 12. 16:01
 7/19 anonim ***** válasza:
Kb 10 óráig voltak erős fájásaim, előtte gyengék még vagy 6-8 óráig, szóval gyors nem volt. Hogy mennyit segített azt nem tudom, lehet fekve se lett volna több, lehet, hogy igen. Azt mondják valamennyire gyorsítja a tágulást.
2015. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél már kórházban voltam, közölték, feküdjek az ágyamban. Szörnyű volt, feszt az időt néztem alig akart eltelni. Ejféltől fél 5ig vártam az elég sűrű és erős fájásokat. A másodiknál otthon voltam. Sétáltam, kemény puff szélén ültem, fájásnál felálltam vagy leguggoltam, úgyis érzed, mi esik jobban. A végén már semmi nem volt jó, akkor már csak percek voltak hátra.
2015. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 H_Vivien ***** válasza:
Nekem a légzés bevált, nagyon figyeltem rá. 3-ig számolás belégzésnél, 4-ig a kilégzésnél. Végig figyeltem rá, csak a légzésre koncentráltam... Aztán császároztak. 3 és fél óra 1 perces fájásokkal, kemény volt, de nekem nagyon bevált.
2015. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem is a mozgas/allas volt jo.

Mikor a vizsgalatokhoz le kellett fekudnom, azt hittem ott pusztulok. Szornyu fekve vajudni!

Erdekes, mert a szulesznom meg rajtam csodalkozott h nem birok fekve maradni, mert ot, mikor szult "huzta az agy". Vagyis fel nem birt volna kelni.

Szoval mindenki mas, lehet neked is fekve lesz jo, ki tudja.

Az viszont valoszinu, h a gravitacio segiti a tagulast, uh ha kepes leszel ra, a mozgas nem fog artani.


Mennyi van meg hatra? Nekem 9 hetem van meg a 2. Pici szuleteseig. :-)

Konnyu szulest kivanok!

2015. okt. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!