Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzéssel kapcsol...

Szülés utáni vérzéssel kapcsolatos kérdés? Van aki tovább vérezgetett mint 6 hét?

Figyelt kérdés
Már 7 hete szültem, és még mindig van kicsi vérzés, halványan, nem sok,olyan tisztasági betét elég kategória, van amikor csak törléskor látom, van hogy a betéten is van, változó.Van hogy napokig szinte semmi, majd megint egy kicsi.Kicsit érzem a hasam, olyan enyhe mensisen.6 hetesen, egy héttel ezelőtt voltam kontrollon, ott mindent rendben talált a doki, ultrahanggal is nézett, a méhem visszahúzódott.Erre annyit mondott hogy 8 hétig normális a maszatolás.De engem már idegesít hogy még mindig van.
2015. okt. 15. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A dokit én is kérdeztem, azt mondta, hogy ha nem túl erős vérzés, akkor teljesen normális. Mindenkinek másképp gyógyul a seb.
2015. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 hétig volt vérzés de amikor 8 hetesen egy nap kicsit jobban megerőltettem magam pár napra megint visszatért. Onnantól lassítottam a tempón még egy kicsit.
2015. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átlag dolgokat csinálok, háztartás, nem emelgetek, bár sokat pihenni sem tudok, van még egy nagyobbam is akit el kell látni.
2015. okt. 15. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Én 6 hétig véreztem,aztán még 4 hónapig vissza-vissza téregetett. 4-5 napig véreztem 2-3 napig nem és ez így ment hónapokon keresztül.

A doki nem talált semmi kórosat és hozzá tette,hogy 8 hónap mire a szervezet visszaáll teljesen a normális kerékvágásba.

Most 15 hónapos a lányom és beálltam a normális menzeszre minden probléma nélkül.

Kitartás!

2015. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8-9 hétig véreztem, majd a 10. héten még barnás volt. 2 orvosnál is voltam, mindent rendben találtak. Nekem a vége felé is volt, hogy erősebb volt. Majd amíg meg nem jött először (fél éves volt a kisfiam) addig is sokszor volt barnás pecsételés, főleg akkor, ha megerőltettem magam. De ahogy megjött, azóta nincs ilyen.

2015. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ti attól mindent csináltatok, háztartás, stb...?Gondolom addig nem volt házasélet sem.Még így mi sem voltunk együtt.
2015. okt. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!