Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet inni és enni szülés...

Mit lehet inni és enni szülés után?

Figyelt kérdés
2007. nov. 7. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
meginditottak a szulesem,reggel 10kor,delutan fel 4 kor kint volt a baba,elrendeztek levittek a szobamba es egy nagy bigmac-et ettem sult krumplival,es almalet ittam.de ugyis megmondjak,en nem voltam erzestelenitve se altatva se semmi...
2007. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én háromszor szültem simán. Mindegyik után ettem ittam ami jól esett.

Viszont azt hallottam, hogy a császár után más a helyzet, akkor valamiért másként kell enni, valami olyasmit mondtak, azért mert az mégis csak egy hasi műtét, és nem mindegy az sem milyen utánna a széklet meg mennyi idő után jelentkezik az első stb. De ha ne adj Isten, császáros leszel a nővérek úgy is tájékoztatnak.

Meg ugye ott vannak a K betüs dolgok és hasonlók, amik a tejbe kerülve hasfájást okozhatnak a babának, ránk a nővérke kiabált, hogy ne együnk banánt se (minden rokon azt hozott), mert az nem jó a babának, mondanom sem kell, hogy minden nap olyasmi volt az ebéd amiben bab meg borsó vagy káposzta volt. Ezek sem tesznek jót a babának ha érzékenyebb a pocija, rosszabb mint a banán...

2007. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 10 órás szülés alatt eléggé kitikkadtam, ezért utána egész nap kb. 4 l rostost ittam meg. A tejcsi beindítására nagyon jó a madártej, az alkoholmentes sör is. De lényeg az, hogy olyanokat egyél, hogy ne legyen székrekedésed, mert az elég gáz egy gátmetszés után!
2007. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Császármetszés után pépeset adnak enni,burgonya püré és üres leves.3 napig kaptam ugyan azt.Inni viz,gyümölcslé.
2008. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!