Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szexuális élet?

Szülés utáni szexuális élet?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy szülés után análisan sem lehet szeretkezni 6 hétig??
2010. márc. 16. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
roszul lennek ha analisan hozam erne a ferjem,na ez az ami gusztustalan!:S
2010. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Véletlenül nem orális szexre gondoltál?

Anál tényleg undorító. :D

2010. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem! A szülés a beleket és a végbelet is megterheli! Csak kibírjátok ezt a rövid időszakot! Utána előttetek lesz az elég élet,de ilyenkor a regenerálódás nagyon fontos!
2010. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Az meg hogy nektek nem jön be nem kell undorodni, nem vagyunk egyformák!:S
2010. márc. 16. 21:17
 5/17 anonim ***** válasza:
És ha a szüléstől még aranyered is lesz, szerintem Te sem szeretnéd a sexet. Persze nem biztos, hogy lesz, de meg van rá az esély.
2010. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem elvileg nincs akadálya, de legtöbbször sajnos aranyér alakul ki (term. szülésnél az erőlködéstől, csaszinál meg a műtéttől).

Hidd el, eszedbe sem fog jutni az anális szex a szülés utáni hetekben.

2010. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nincsenek tapasztalataim anál téren, nem is lesznek, de szülés terén egy már van :) nem tudom elképzelni, hogy normál szülés után valaki élvezné az anált, még a nagydolog végzése is külön tortúra... mondom ezt úgy, hogy nincs aranyerem.
2010. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az aranyérre nem is gondoltam:$.
2010. márc. 16. 21:53
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Ezt úgyis Te fogod érezni hogy mit tudsz csinálni vagy mit nem. De szerintem is fájni fog arról nem beszélve hogy a varrat esetleg akkor is feszülni fog vagy legalábbis a helye. Van akinek 4 hét után megy tökéletesen olvastam itt már ilyet is. DE csak azért hogy páromnak jó legyen nem kockáztatnék egy lassabb gyógyulást az anális szex miatt. Erről beszélgettünk mi is és csak az orálra van esélye de azt is csak akkor ha Nekem van hozzá kedvem. "Kötelességből" nem tudom csinálni. Mi próbálkoztunk egy párszor az anállal de nekem veszettül fáj és nem bírom magam elengedni közben. Ő meg persze szeretné...:) Te mit csinálsz hogy nem fáj?

2010. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Nekem nagyon fájt a székelés aranyér nélkül is. Később pedig kijött az aranyerem, így nem is tudtunk volna análisan együtt lenni.

Mondjuk én nem is vágyom rá, d nem ez volt a kérdés, mindenki másképp csinálja. Végül is ha nem fog fájni, 2-3-4 héttel szülés után megpróbálhatjátok szerintem, de megkérdezheted az orvost vagy a szülésznőt is, hogy eü-i akadálya nincs-e.

2010. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!