Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor áll vissza...

Szülés után mikor áll vissza a szexuális élet a normális kerékvágásba?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem.A férjem félelmei miatt a 6.hónaptól szünet volt.Sajna azóta sem találtuk meg a közös nevezöt.6 hónap alatt 4x.ez nagyon kevés,és hiányolom.Sajna ebben közbe játszik,hogy egy éve elkezdett egy h...e játékot az interneten.TRAVIAN.Sajna azóta azzal kel,és azzal fekszik.Már nagyon idegesít,mert semmi nem érdekli nagyon a játékon kívül.Már nem egyszer mondtam neki,de mintha a falnak beszélnék.Hiányoznak az összebújások,a közös tv nézés,stb....Egyre nehezebb,pedig már a lányom is minden este 21kor alszik.....

Ìrjatok valami biztatót.


2008. júl. 31. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Vágd el a netkábelt:)

Felejtsd el befizetni a netcsekket...

Sajnos máshogy nem fog megoldódni,csak ha már nem lesz net a közelében,és nem tud játszani.Én is rühellem,amikor a párom teljesen bekockul.

2008. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A csekk nem befizetés nem jó megoldás,mert vonják a számláról,és benne van a telefon számlánkba.Ès akkor nem tudnék telefonálni sem:((Németországban élünk 5 éve)
2008. júl. 31. 13:15
 3/11 anonim ***** válasza:
6 hét után már elvileg már össze lehet bújni a szülés után. Ami a férjed travián mániáját illeti, nem beszéltél még vele erről, hogy több intimitásra vágynál? Próbáld elcsábítani a gép elől intim csókkal, beszélgessetek a vágyaitokról. Nincs olyan férfi aki nem örülne a párja közeledésének. :D
2008. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd el te is a játékot, és akkor legalább lesz miről beszélnetek... lesz valami közös téma... az összebújások kezdeményezésébe is beleszőheted.

A közös lelkesedés talán hat rá. Érdeklődj a játékról, kérdezd meg, hogy tudsz te is játszani, és a többi...

Ez csak egy ötlet...

2008. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez a játék számomra nevetséges.Katonákat gyártani,szena´torokat küldeni,háborúzni,rabolni.......

már mondtam neki nem egyszer,hogy mi a gond.Meg eggyeztünk,hogy mikor a lány elalszik,9-kor ö kikapcsolja a gépet.Gondolhatjátok,mikor hétvégén 2-kor alszik el.hétköznap meg 11-12 van,hogy a nappaliban alszik el a gép elött.:(

2008. júl. 31. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:

érdekesebbet kell neki mutatni mint a játék, piros masni a nyakadba és .....

amúgy azt is kipróbálhaatod hogy a villnayautómatát kikapcsold minha lement volna az áram, és még mielőtteszébe jutna hogy megnézni mond neki hogy küldtek értesítést az áramszünetről


vagy csak úgy egyszerűen támadd le, annak biztos nem tud ellenállni


ne mondogasd neki hanem cselekedj mert ahogy leírtad a szavaid üres fülekre találnak


nekem már van két kislányom de még a szülés utáni kötelező hat hetet sem bírtuk kivárni


sok sikert szorítok neked

2008. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg nem a játék az oka. Az én férjem is Travian-mániás, mégis megkívánjuk egymást rendszeresen. Igaz, én még csak pocakban hordom a babát.

Szerintem nézz szét magadban, hogy mennyire vagy parancsolgató vele szemben, illetve hogy milyen arányban van az amit te adsz neki és amit elvársz tőle. De ezeket kategorizáld: pl hányszor főztél neki vacsorát, és hányszor vártad el tőle ugyanezt. Hányszor kedveskedtél neki szavakkal, hányszor éreztetted vele, hogy szereted, és hányszor vártad el tőle ugyanezt. Milyen gyakran érezteted vele, hogy baromira kimerít a pici, és milyen gyakran várod el tőle, hogy megértő legyen? stb.stb.stb....

2008. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Remélem a te férjed nem lessz fanatikus játékos.....

Az enyém sem volt eleinte.De mostanság.Csak azért kel fel egy órával elöbb,mint ahogyan mennie kell dolgozni,hogy bekapcsolja a gépet.Régen ilyen nem volt.Minden nap fözve van itthon,minden rendben,ki van szolgálva.Jó az igaz,hogy a szexet én sem nagyon kezdeményezem.Lehet,hogy ez is a baj.Csak miután hozzá se lehet szólni,mert nem figyel csak a játékra.Mire 3x mondanám el amit szeretném,inkább hagyom....az az igazsa´g,hogy hívom öt este lefeküdni,ö mondja,hogy mingyárt jön,aztán az még kb.2 óra....addígra én alszom,mert fáradt vagyok az állandó éjszakázásoktól.

2008. júl. 31. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy családban van szeretet, megértés, türelem, béke, akkor senki nem fog a fanatizmusba menekülni - általában a másik fél elől!
2008. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szervezzetek közös programot a kiscsaládotokkal. menjetek el az állatkertbe, vagy ha van lehetőség ki a zöldbe hétvégenként. Hétközben a babát nagyira hagyjátok egy kicsit és egy vacsora a városban. Nem tudom mekkora a babátok, de ha tudjátok hagyni nagyinál akár egy éjszakára is akkor tegyétek meg, és adjatok magatoknak egy kis időt amikor csak ti vagytok a fontosok és az intimitásotok. Azért, hogy net se legyen a közelben utazzatok el valahova csak kettesben, olyan helyre amit a zsebetek is megenged.

Hívjatok vendégeket akikekkel te is és a férjed is szívesen van, menjetek ti is vendégségbe barátokhoz, családhoz, olyanokkal akikkel mindketten szívesen vagytok. Ha ki tudod mozdítani a gép elől és lekötni érdekes programokkal, előbb utóbb leesnek róla ezek a láthatatlan bilincsek amik a géphez kötik. Aztán lassan jobban be tudod vonni a ház körüli teendőkbe is, amit kell is szerintem és ha valamit megcsinál mondd neki, hogy milyen jól csinálta, bíztasd, segítsd a baba körüli teendőkben is. Párszor rámosolyog a lányotok, remélhetőleg már jobban fogja igényelni a vele való foglalkozást is. Légy kreatív, kitartó, határozott és ügyes.

Sok sikert!

2008. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!